/    /    /    /  

Arun Zelená káva s vanilkou 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ajurvédské kávy, Zelené kávy, Dárky pro ženy
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
164
ks
Bez DPH 143 Kč

Arun Zelená káva s vanilkou 50 g

Zelená káva s příjemnou chutí vanilky Arun je zdravou alternativou pro ty, kdo nemohou konzumovat kofein a přesto se nechtějí vzdát šálku ranní kávy. Káva nejenom že neobsahuje kofein a je tak vhodná i pro těhotné a kojící ženy, ale je také zdraví prospěšná. Nepražená kávová zrna obsahují množství antioxidantů, které chrání tělo před dopady stresu, posilují jej a dodávají vitalitu.

Kávovinová směs obsahuje zelená kávová zrna, ale také praženou čekanku. Společně tvoří příjemnou chuť i vůni, která je navíc doplněna o jemnou sladkou vanilku. Zelená káva je chutným nápojem i vhodným potravinovým doplňkem při redukčních dietách, urychluje spalování tuků a mírní nadměrnou chuť k jídlu. Ochucená zelená káva je vhodným společníkem pro chvíle relaxace po celý den. Navíc, díky nulovému obsahu kofeinu se nemusíte bát problémů s usínáním.

Příprava: 1/2 čajové lžičky kávovinové směsi zalijte 100 ml horké čerstvě převařené vody a 50 ml teplého mléka. Podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Tip: V horkých letních dnech si můžete z instantní směsi připravit ledovou kávu. Stačí smíchat 2 lžičky kávy s 0,3l studeného mléka.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

nikdo | 6.3.2016 15:20:07 | nikdo

Za 185 kč a má duše byla mimo tělo, opravdu humus. Nebyla cítit kávy, jen čekanka ráčila hrdlo.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Čekanka lékařská, Zelená káva, Berhavie rozkladitá, Přírodní příchuť vanilky
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
přebal: papírový

Výrobce

ARUN company s.r.o.

Indie
tel: +420 737 900 526
www.bhatar.cz