/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Zelený čaj Sencha

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Zelené čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Zelený čaj Sencha

Aktuálně: Při nákupu tohoto produktu získáte dáreček ZDARMA. A jaký dáreček? Nechejte se překvapit... :-)

Klasický zelený čaj Sencha English Tea Shop přináší nasládlou osvěžující chuť čaje s lehkou vůní a chutí čerstvě posekané trávy. Čajové lístky se při zpracování napařují, aby se zabránilo oxidaci a čaj si zachoval svou specifickou jemnou chuť. English Tea Shop balí do čajových sáčků ty nejkvalitnější lístky a vy si tak můžete osvěžení dopřát kdykoliv a kdekoliv.

Zelený čaj je nejen chutný, ale také prospěšný pro celý organismus. Čajové lístky jsou bohaté na množství teinu, ale také antioxidantů a vitaminů, obzvlášť vitaminu C. Obsažený tein nejen že povzbuzuje organismus, ale také zrychluje metabolimus tuků, zatímco antioxidanty chrání tělo před nepříznivými vnějšími vlivy a známkami předčasného stárnutí.

Sencha je nejen chutným osvěžujícím nápojem, ale také povzbuzením pro tělo i mysl. Zároveň chrání a detoxikuje organismus.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody o teplotě 70 °C a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté můžete podle chuti přidat třtinový cukr či med.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem vody o teplotě 70 °C a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté oslaďte, přidejte další 0,5l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce.

English Tea Shop Zelený čaj Sencha

Klasický zelený čaj Sencha English Tea Shop prináša sladkastú osviežujúcu chuť čaju s ľahkou vôňou a chuťou čerstvo pokosenej trávy. Čajové lístky sa pri spracovaní naparujú, aby sa zabránilo oxidácii a čaj si zachoval svoju špecifickú jemnú chuť. English Tea Shop balia do čajových vrecúšok tie najkvalitnejšie lístky a vy si tak môžete osvieženie dopriať kedykoľvek a kdekoľvek.

Zelený čaj je nielen chutný, ale aj prospešný pre celý organizmus. Čajové lístky sú bohaté na množstvo teínu, ale aj antioxidantov a vitamínov, obzvlášť vitamínu C. Obsiahnutý teín nielen že povzbudzuje organizmus, ale tiež zrýchľuje metabolimus tukov, zatiaľ čo antioxidanty chránia telo pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a známkami predčasného starnutia.

Sencha je nielen chutným osviežujúcim nápojom, ale aj povzbudením pre telo i myseľ. Zároveň chráni a detoxikuje organizmus.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zelený čaj
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: jednodruhové
přebal: plastový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz