Santé 24h zpevňující sérum, Ageless 30 ml

Santé 24h zpevňující sérum, Ageless 30 ml

24hodinové zpevňující sérum viditelně redukuje drobné linky a vrásky, hydratuje pleť do hloubky a zároveň zlepšuje její pružnost. Díky efektivnímu složení zaručí pleti dokonalou výživu a péči.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

24 hodinové zpevňující sérum Santé viditelně redukuje drobné linky a vrásky, hydratuje pleť do hloubky, a zároveň zlepšuje její pružnost a osvěžuje ji. Díky efektivnímu složení tvořenému extraktem z černého bezu, extraktem z ibišku, šťávou z Aloe vera a kyselinou hyaluronovou sérum zaručí pleti dokonalou výživu a péči.

Zpevňující sérum obsahuje extrakt z černého bezu a ibišku, jejichž kombinace zajistí zjemnění posílení pokožky, zvyšuje její odolnost, uzamyká v pokožce hydrataci a podporuje přirozenou obnovu buněk. Kyselina hyaluronová se postará o redukci jemných linek a vrásek, a zároveň pomáhá předcházet vzniku nových. Navíc zajišťuje pokožce účinnou hydrataci, má regenerační účinky a chrání pleť před nepříznivými vnějšími vlivy. Účinné ingredience doplňuje šťáva z Aloe vera, která pleti zaručí dostatek potřebné hydratace, zklidní ji, ochrání před případným podrážděním, a navíc má příjemný chladivý efekt.

Použití: Malé množství séra vmasírujte ráno i večer do pokožky a nechte vstřebat. Používejte buď samostatně, nebo pod denní a noční fluid Santé.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?