Dudu-Osun Africké mýdlo classic 150 g

Dudu-Osun Africké mýdlo classic 150 g

(1 hodn.)
184
Skladem u dodavatele
Možnosti dodání: Do týdne u vás
Praha, Karlín > 2 ks / Praha, Bílá Labuť > 2 ks / Praha, OC DBK > 2 ks / Praha, Palác Lucerna > 1 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 1 ks

Tuhé mýdlo Mýdlo Dudu-Osun Classic čistí do hloubky všechny typy pleti, odličuje je a pečuje v jednom kroku. Je skvělé pro pravidelnou péči především o problematickou pleť a pokožku trpící na akné.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení1
Položit dotaz
Popis produktu

Africké mýdlo Dudu-Osun Classic čistí do hloubky všechny typy pleti, odličuje a pečuje v jednom kroku. Spojení bambuckého másla s aloe vera a práškem z afrického santalu pleť vyčistí a současně zjemní a zklidní.

Mýdlo Dudu-Osun je skvělé pro pravidelnou péči o všechny typy pleti, především o tu problematickou. Obsažené bambucké máslo a zmýdelněné rostlinné oleje vytvoří krémovou pěnu, která si spolehlivě poradí s líčidly i dalšími nečistotami, aniž by pleť vysušily. Naopak, mýdlo má lehké zklidňující a protizánětlivé účinky. Prášek z afrického santalu dodává antiseptické a hojivé účinky, které ocení především mastná a problematická pokožka. Výhodou mýdla také je, že jej můžete použít jak pro odlíčení a vyčištění obličeje, tak pro pravidelnou péči o pokožku celého těla.

Použití: Mýdlo napěňte v rukou a aplikujte na pokožku obličeje i celého těla. Opláchněte dostatečným množstvím čisté vody. Mýdlo je vhodné pro každodenní použití.

Dudu-Osun je tradiční africké mýdlo pocházející z Nigérie. Má typickou černou barvu díky praženým plantánům či kakaovým bobům. Je vhodné pro všechny typy pokožky.

Země původu: Nigérie

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007 , 11788, Hauppauge, New York , Spojené Státy Americké

Podrobné složení produktu

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Kvalita za dobrou cenu / Jan 26. 12. 2020 14:14

Pokud se podíváme čistě na vzhled a vůni, tak toto mýdlo skutečně není žádná sláva. (Ne opravdu vypadá to jako výsledek stráveného jídla). Vůně není jinak výrazná a ani hrozná, ale že by mýdlo vonělo se říct opravdu nedá. Pokud ovšem pomineme vzhled a vůni, tak se dostává na řadu kvalita a tím toto mýdle opravdu disponuje. Velmi kvalitní složení bez nějakých chemických záležitostí. Osobně jsem k přechodu k tuhému mýdle po letech strávených na klasických gelech ze supermarketu byl dosti skeptický. Nicméně výsledek mě překvapil. Již po prvních použití člověk pocítí, že se po něm cítí dobře a čistě. I moje citlivá pokožka byla příjemně jemná a cítil jsem se dobře. Co se výdrže týče, tak toto 150 G verze mi vydrží (ještě kousek mám) zhruba tři měsíce po každodenním použití. Tím se dostávám k tomu, že je člověk bez nějaké námahy schopen vytvořit dostatek krémové pěny na téměř celé tělo. Ve finále do tohoto mýdla určitě půjdu znovu. Pokud chcete dobře pěnící, tuhé (nezatěžující přírodu) a složením velmi kvalitní mýdlo, které vám za 170 korun vydrží okolo 3 měsíců, můžu jedině doporučit. Pokud ovšem hledáte produkt (ať už tuhé mýdlo, nebo gel), který dobře vypadá a hlavně dobře voní (což si přiznejme vyžaduje většina), tak bych doporučil se podívat po něčem jiném.

Dobré mýdlo / Jakub 31. 7. 2020 15:36

Za poslední roky jsme vystřídal spoustu mýdel. Tohle bude první, které koupím i podruhé. Za mě super.

Není pravé africké mýdlo / Marta 20. 7. 2017 07:13

Tohle opravdu není pravé africké mýdlo. Pravé rozhodně není černé(hnědé barvy), je ve tvaru kostky a většinou nemá ani příjemnou vůni. Nepodporujte prosím společnosti, které berou práci afričankám vytvářejícím mýdlo už po staletí.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?