Saloos Airspray litsea cubeba, Natur Aroma 50 ml

Saloos Airspray litsea cubeba, Natur Aroma 50 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 50 ml
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Produktová řada: Saloos Natur Aroma
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 103 Kč

Přírodní osvěžovač vzduchu Litsea Cubeba Saloos je vhodný pro použití doma i ve veřejných místnostech, například v čekárně u doktora. Dodává jemnou vůni a neutralizuje nepříjemné pachy. Osvěžuje vzduch v uzavřených místnostech. 

Éterický olej z litsey cubeby má antidepresivní účinky. Odstraňuje únavu a stres, navozuje pocit dobré nálady. Harmonizuje mysl a nabíjí novou energií, podporuje duševní svěžest, aktivuje myšlení. Pročišťuje ovzduší, je vhodný proti baktériím a plísním. Poslouží i jako dobrá prevence proti infekčním nemocem. Čistě přírodní produkt je vhodný k rychlé dezinfekci prostor, neutralizaci nepříjemných pachů, provonění bytů, restaurací, obchodů. 

Přírodní aroma spreje obsahují pouze čisté 100% esenciální oleje, které dodávají velmi autentickou přírodní vůni. Ta nejen že dodá místnosti příjemnou vůni, ale také působí aromaterapeuticky na naši psychiku. Vůně je příjemná a zlepšuje náladu. Vyberte si aroma sprej podle své nálady

Osvěžení pro tělo i mysl

Airspray Saloos Litsea cubeba příjemně provoní vaši domácnost a efektivně minimalizuje všechny nepříjemné pachy. Běžné osvěžovače vzduchu často obsahují potenciálně škodlivé syntetické ingredience, které mohou dráždit dýchací systém či způsobovat alergické reakce, osvěžovač vzduchu Saloos je ale jiný - obsahuje pouze směs esenciálních olejů, která provoní vzduch a nezatěžuje lidský organismus.

Přírodní ingredience

Směs esenciálních olejů je sestavena tak aby neutralizovala veškeré nepříjemné pachy v domácnosti či ve veřejných prostorách. Esenciální oleje nejen, že na dlouhou dobu provoní vzduch, ale mají také komplexní aromaterapeutické působení a vytvářejí dojem příjemného prostředí a stimulují psychiku. Osvěžovač vzduchu neobsahuje syntetickou parfemaci ani konzervanty či parabeny.

Příval energie

Éterický olej z litsey cubeby je mocným bojovníkem proti fyzické i duševní únavě. Litsea cubeba působí velice pozitivně na psychiku a je přírodním antidepresivem. Vůně dodává dobrou náladu, zmírňuje stres a pomáhá při duševním vypětí. Pomůže vám obnovit síly a získat novou energii a chuť do života. Sprej zároveň pročišťuje a zvlhčuje vzduch a působí proti množení škodlivých bakterií 

Použití: Osvěžovač rozprašte do volných prostor, na polštář či sedačku v domácnostech, dětských pokojích, obchodech, kancelářích, čekárnách, školních zařízeních, autech a podobně.

Upozornění: Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Dráždivé. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojů. Vysoce hořlavý, lehce vznětlivý. Nepoužívejte vnitřně.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum (Essential Oils), Citral1), Limonene1), Geraniol1), Linalool1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Alcohol Denat., Parfum (Essential Oils), Citral, Limonene, Geraniol, Linalool

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Produktové řady: Saloos Natur Aroma

Složení: vhodné pro vegany

Vůně: citrusová

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Překvapivě silný / Monika 1. 8. 2016 21:50

Skvělá zdravá přírodní alternativa k běžným osvěžovačům vzduchu. Dokonce vydrží mnohem déle a je intenzivnější, než vůně z velikých sprejů. Stačí 1-2x stříknout do prostoru a intenzivní svěží citrusová vůně přebije snad cokoli :-) Jsem moc spokojena, kupuji opakovaně i pro příbuzenstvo :-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?