Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červen.

Purity Vision Ajurvédská koupelová sůl (černá himalájská Kala Namak) 1 kg

Purity Vision Ajurvédská koupelová sůl (černá himalájská Kala Namak) 1 kg

Značka: Purity Vision
199
Momentálně vyprodané na e-shopu

Černá vulkanická sůl je vhodná pro léčivé koupele při kožních onemocněních, jako je lupénka či ekzém. Uvolňuje bolavé namožené svaly i zatuhlé klouby, zlepšuje prokrvení pokožky a lehce ji tonizuje.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(4)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Černá vulkanická koupelová sůl Purity Vision se inspiruje tradiční ayurvédskou medicínou, využívá tak čisté síly přírodních látek. Sůl má výrazné léčebné účinky a je vhodná obzvlášť pro léčivé koupele při kožních onemocněních, jako je lupénka, alergie či ekzém, a při onemocněních pohybového ústrojí.

Solná koupel má díky vysokému obsahu železa a sirných sloučenin červeno-šedou barvu i typický zápach. Koupel skvěle uvolňuje bolavé namožené svaly i zatuhlé klouby, zlepšuje prokrvení pokožky a lehce ji tonizuje. Zároveň působí solná sůl regeneračně i na pokožku trpící nejrůznějšími kožními onemocněními, jako je lupénka, ekzém, dermatitida či alergie. Pravidelné použití eliminuje svědění, pálení a pokožku aktivně léčí.

Použití: Pro prohřívací hypertermní koupel rozpusťte ve vodě o teplotě zhruba 38 °C 3 - 4 polévkové lžíce soli. Pro detoxikační efekt dejte 100 gramů soli do 10 litrů vody, dosáhnete tak silného osmotického efektu, maximální detoxikace a vyloučení škodlivých látek z těla.

Výrobce: Natures Care CZ s.r.o., Hlavní 15 , 768 04, Střílky, Česká republika

Z blogu (4)

5 druhů koupelí, které potřebujete zkusit

Černá sůl Kala namak

Moře doma

Srovnávací recenze Čisticích pleťových mlék Martina Gebhardt

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Silno...aromatická? / Zuzana 29. 4. 2020 16:11

V popise pri produkte niekto zamerne odstranil nasledovne citujem (priamo na nadobe soli je napisane) "...charakteristický svím zápachem, připomínajíci vejce." Naozaj som si nepredstavovala takúto kúpeľ...naozaj nepodporúčam produkt, ak máte radi relaxačné VONNÉ kúpele.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: