Právě teď - Otevíráme již čtvrtou Biooo prodejnu

sleva-20%
Tato akce již skončila!

V pátek 22. 2. otevíráme již čtvrtou prodejnu! Tentokrát v Praze v obchodním centru DBK.

Přijďte s námi slavit a získejte 20 % slevu na celý nákup! Ochutnejte nabídku raw&veganských dobrot a čajů. Vyzkoušejte vzorky kosmetiky a líčení s vizážistkou  ZDARMA!Jsme Biooo.cz, největší prodejce přírodní kosmetiky a 11 let přinášíme na český trh více než 200 značek a 7000 produktů z celého světa.

Naše nejnovější Biooo prodejna v OC DBK, kde vás svým úsměvem přivítá naše profesionální obsluha a nabídne vám to nejlepší, co znáte z našeho e-shopu. Ať už sháníte tu nejkvalitnější přírodní pečující a dekorativní kosmetiku, chcete pořídit přírodní parfém nebo třeba zkusit nějaké přírodní doplňky stravy.
Máme tu vše i pro ekologickou domácnost a v neposlední řadě myslíme i na maminky a děti, pro které jsme vybrali osvědčenou kosmetickou výbavu, ekologické pleny a vše potřebné k přebalování a zdraví těch nejmenších. Na své si přijdou i vegani a milovníci zero waste.


Najdete u nás široký sortiment výrobků od exkluzivních značek, které do Čech dovážíme, jako například Mádara, Martina Gebhardt, Coslys nebo Dr. Bronner's, přes osvědčenou Weledu, Laveru, Urtekram, okouzlující vonné kuličky do koupele od značky Ceano, české značky, jako jsou Original ATOK, Saloos, Nobilis Tilia a spoustu dalších.

KONTAKT:

Budějovická 1667/64, 140 00 Praha 4
E-mail: dbk@biooo.cz
Telefon: +420 778 116 005
Otevřeno:
Po-Pá 9:00 - 20:00
So-Ne 9:00 -19:00