Prohlédněte si vaše seznamy přání

Pro ženy i muže, každá z novinek kapku zmůže.

Tato akce již skončila!

S přicházejícím podzimem se lidé dělí na dvě skupiny. Ta první se těší na dlouhé šály, kabátky, podzimní obuv, barevné listí, dýňovou polévku či svařené ovocné mošty. Ta druhá má obavy ze studených rán, větrných plískanic a lezavé zimy. Obě skupiny si však rády posedí v teple domova či podniku, u teplého nápoje s přáteli. S klesajícími teplotami budeme muset dbát více na ochranu naší pokožky před vysušujícím chladem. Ovocná kosmetika značky Ere Perez se šťavnatými výtažky a minimem vodní složky je tím pravým přírodním pomocníkem. O vlasy se naopak postará značka Eliah Sahil, která vyvinula práškové šampony i pro ty nejmenší. 

Prodlužující se večery přímo vybízí ke čtení, tak proč nesáhnout po jedné z knih Víta Syrového, který se po studium VŠCHT odklonil od klasické chemie k té přírodní a rozhodl se šířit moudrost přírody a odhalit všem zájemcům složení kosmetiky a zdravý přístup k lidskému tělu.

Ere Perez

Minimalistický design australské značky v sobě skrývá vegan a cruelty free dekorativní kosmetiku. Ere Perez je i jméno zakladatelky, která nechává celou značkou jemně plynout ovocné tóny, které korespondují s jednotlivými produkty. Například marmelády jsou všestranným pomocníkem pro urápenou pokožku. Můžete se tak zahalit do příjemné papájové vůně či pleť nakrmit vyživujícím sérem obsahujícím pouštní broskve Quandong, která je přímo nabitá vitaminem C! A konečně voděodolná řasenka s čistě přírodním složením, které neškodí očím a očnímu okolí a nezpůsobuje lámavost řas, jako je tomu u konvenčních voděodolných řasenek!

Eliah Sahil

Už i děti si mohou pořídit svůj vlastní práškový šampon plný ajurvédské moudrosti a čistě přírodních složek. Eliah Sahil nyní umožňuje i dětem objevit čistý svět. S vůněmi jako jsou heřmánek nebo Dračinec rumělkový. Plody tohoto stromu vyměšují tmavorudou pryskyřici známou jako dračí krev, která je už staletí využívána pro své léčebné a desinfekční účinky. Navíc nákupem produktů této značky přispějete na projekt Flowering meadows (kvetoucí louky), který se podílí na ochraně včelstev a zachování jejich přirozeného prostředí.

Vít Syrový

Vít Syrový je pro znalce přírodní kosmetiky jménem dobře známým. Původem chemik, který se začal zajímat o působení rozličných látek na lidské tělo a vydal o svých objevech už několik knih. Vytrvalým bojem proti škodlivé chemii si získal už široké publikum. Nevěnuje se pouze autorské činnosti, také působí jako poradce všem, kteří se chtějí odklonit od konvenčních značek a pustit si do svých životů více přírody.

Be Viro

Be Viro je naší žhavou novinkou na poli kosmetiky pro muže. Rozmáhající se trend barbershopů dal vzniknout této přírodní značce, která svým složením i procesem výroby splňuje vhodnost pro vegansky smýšlející muže. Každý produkt vzniká součinností značky a odborníků z holičství, takže tady máme v rukou opravdu kvalitní výrobky vhodné pro každého gentlemana, kterému není lhostejné složení jeho kosmetiky.

Les Fleurs de Bach

Současný trend návratu k léčivým schopnostem samotné přírody zažívají Bachovy esence Les fleurs de Bach znovuobjevení. Dr. Bach tvrdil, že fyzická onemocnění vycházejí z emocionální nerovnováhy. Je smutným faktem, že dnešní uspěchaná doba si umí s emocemi pěkně pohrát a dost často býváme nešťastní, unavení nebo dokonce vyčerpaní, což často vede k fyzickým projevům tělesné nepohody. Esence Motivace, Vyhoření a Zkouška a závody mají složení založené na čistě jemných květových esencích, které díky letům zkoumání mají ten správný poměr účinných přírodních látek a dokáží tak při správném užívání opět nastolit ztracenou rovnováhu.

Annemarie Börlind

Dado sens a Annemarie Börlind jsou zákazníky prověřené značky z německého Schwarzwaldu. Termální prameny společně s rostlinnými oleji tvoří účinnou kombinaci, která je tím pravým v přírodní péči o pokožku.