Přírodní mýdlo AKCE Dárkový set tří mýdel, dřevěná kazeta

Přírodní mýdlo AKCE Dárkový set tří mýdel, dřevěná kazeta

Původní cena 390 kč. Skvělý vánoční dárek.Přírodní mýdla jsou na olejové nikoliv na glycerínové bázi, vyrobena z olejů lisovaných studeným procesem, což zajišťuje jejich vysokou kvalitu, obsah vitamínů a složek s blahodárným účinkem na pokožku. Dárkový mýdlový set v kombinaci vůní granátové jablko, černá rýže, mořská řasa ve velmi pěkném provedení dřevěné kazety.Podrobnosti o jednotlivých mýdlech

Původní cena 390 kč. Skvělý vánoční dárek.

Přírodní mýdla jsou na olejové nikoliv na glycerínové bázi, vyrobena z olejů lisovaných studeným procesem, což zajišťuje jejich vysokou kvalitu, obsah vitamínů a složek s blahodárným účinkem na pokožku. Dárkový mýdlový set v kombinaci vůní granátové jablko, černá rýže, mořská řasa ve velmi pěkném provedení dřevěné kazety.
Podrobnosti o jednotlivých mýdlech jsou uvedeny u jednotlivých produktů.

certifikáty:
vhodné pro: normální pokožku
konzistence: tuhá
balení: dřevěná kazeta

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Mýdla Leela Oriental obsahují přírodní oleje a jsou dovážena z Thajska, kde jsou vyráběna studeným procesem v místní manufaktuře. Mýdla se hodí nejen pro soukromou potřebu, ale lze i objednat dárkové firemní či hotelové sety. Vezmeme-li v úvahu kvalitu těchto přírodních mýdel, tak nabízíme přijatelné ceny. Ty ovšem stále zaručují, že lidé, kteří je vyrábí, obdrží spravedlivou mzdu. Všem produktům Leela Oriental byla udělena certifikace SZÚ o zdravotní nezávadnosti a splňují rovněž všechny další náležitosti v souladu s požadavky zákona.

kontakt na výrobce:
Leela Oriental
Ing. Michal Šturdík
Dvořákova 827/22
779 00 Olomouc - Nová Ulice

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: