Santaverde Aloe vera gel pur, bez parfemace 100 ml

Santaverde Aloe vera gel pur, bez parfemace 100 ml

Lehký gel Aloe vera gel pur obsahuje čistou šťávu z listů Aloe Vera, doplněnou o výživné látky irského mechu. Šťáva dodává pokožce hydrataci a podporuje její přirozenou regeneraci.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Lehký gel Aloe vera gel pur Santaverde obsahuje čistou šťávu z listů Aloe Vera, doplněnou o výživné látky z irského mechu. Určitě by vám neměl chybět doma ani na cestách, protože má široké spektrum využití. Čistá šťáva z Aloe, kromě jiného, dodává pokožce hydrataci a podporuje její přirozenou regeneraci.

Snadno vstřebatelný gel je výborným pomocníkem po opalování, při bodnutí hmyzem i na podrážděnou pokožku. Obsažené látky pokožku zklidňují a chrání ji před opětovným podrážděním. Gel můžete použít jak po opalování, tak po holení či depilaci pokožky.

Zázrak z přírody

Aloe vera je jednou z nejpoužívanějších ingrediencí v přípravcích přírodní i konvenční kosmetiky. Je velice cennou složkou, která má blahodárné účinky na pokožku i celý organismus a dokáže zcela proměnit vzhled unavené, dehydratované či podrážděné pleti. Již staří Egypťané uctívali Aloe vera pro jeho vlastnosti a přezdívali jej rostlinou nesmrtelnosti. Účinky Aloe vera jsou známé již od starověku a hojně využívané po stovky let.

Snadné použití

Naštěstí dnes již nemusíte doma pěstovat rostliny Aloe, abyste mohli profitovat z jeho pečujících schopností. Tento praktický gel, jehož základ tvoří právě šťáva z Aloe vera, je balen v praktické tubě, kterou můžete mít kdykoliv při sobě i jako přípravek první pomoci. Gel se snadno nanáší a má velmi jemnou konzistenci, která se okamžitě vstřebává a nezanechává mastný povlak.

Úleva pro podrážděnou pokožku

Gel z Aloe vera má silné zklidňující účinky, dokáže zmírnit zarudnutí, odstranit nepříjemné svědění či minimalizovat pálení pokožky. Gel je vhodný pro všechny typy pleti a má lehkou texturu, která pokožku nezatíží ani neucpává její póry. Je vhodný jako okamžitá pomoc při bodnutí hmyzem, drobných popáleninách, oděrkách a poraněních. Oceníte jej také při nadměrném opalování na sluncem spálenou pokožku.

Šetrná péče o pleť

Aloe vera dokáže zároveň výborně vázat vodu, díky tomu posiluje hydrataci pleti a ulevuje suché pokožce, aniž by ji zamastil. Navrací pleti přirozenou vlhkost, a tím jí dodává pružný a mladistvý vzhled. Gel je zároveň obohacen o další pečující přírodní složky, jako je extrakt z irského mechu. Vaše pleť bude příjemně hydratovaná a zářivá.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na pokožku celého těla a lehce rozetřete. Používejte podle potřeby.

Tip: Aloe vera gel je výborným pomocníkem při bodnutí hmyzem či spálené podrážděné pokožce.

Ostatní kategorie: Aloe vera gel

Typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Užití: vnější

Výrobce: SANTAVERDE - Gesellschaft für Naturprodukte mbH, Klärchenstraße 11, 22299 Hamburg Německo, www.santaverde.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Skvělý po opalování / Zdena 19. 7. 2015 17:09

Po opalování krásně chladí, osvěžuje a zmírňuje pálení a začervenání, bezezbytku se vstřebá

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?