Nobilis Tilia Aloe vera 20 ml

Nobilis Tilia Aloe vera 20 ml

  • Bez DPH 173 Kč

Bylinný olejový extrakt z listů Aloe vera Nobilis Tilia intenzivně zvlhčuje, změkčuje a zklidňuje pokožku. Podporuje obnovu tkání a aktivně se tak podílí na rychlejší regeneraci různých poranění. Působí velmi jemně a je proto vhodný i pro citlivou pleť. Má vynikající účinky také na lupénku, ekzém a další kožní onemocnění.

Aloe vera má výborné detoxikační, čisticí a protizánětlivé účinky. Extrakt z Aloe je proto vhodný i pro nečistou, rychle se mastící a zanícenou pleť se sklony k akné. Aloe vera je bohaté na obsah vitaminů, minerálních látek a enzymů, dodává tedy pleti vše, co potřebuje pro správnou činnost a zdravý vzhled.

Extrakt v sójovém oleji se do pokožky snadno a rychle vstřebá a účinně tak podporuje hloubkovou regeneraci pokožky. Olejový extrakt je vhodný pro ošetření problematické pokožky obličeje, ale i poškozené pleti kdekoliv po těle. Urychluje hojení spálenin, oděrek i  jizviček.

Použití: Naneste malé množství na pokožku a lehce vetřete. Lze jej použít samostatně nebo vetřít malé množství jako sérum pod krém či masku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Aloe vera / Andrea 28. 2. 2016 07:39

Vhodné i pro citlivější typ pleti (narozdíl od hyaluronového séra, po kterém se mi vytvořily suché červené mapy), zklidňující, díky oleji i trochu promastí, ale rychle se vstřebá, vhodné pro denní použití, opravdu lehké jemné složení, ale bez výraznějšího efektu.

Balzám / Heluš 7. 3. 2016 21:17

Pleť nádherně zklidní, je jemná, vláčná a vypnutá. Pomohl mě na akné. Děkuji. Koupím znovu.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?