Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Santaverde Aloe vera šťáva aloepur, beauty food 330 ml

Santaverde Aloe vera šťáva aloepur, beauty food 330 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Nápoj obsahuje pouze čistou kvalitní šťávu z Aloe vera bohatou na množství živin a vitaminů. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Nápoj Santaverde Aloepur Beauty Food obsahuje pouze čistou kvalitní šťávu z Aloe vera bohatou na množství živin a vitaminů. Rostliny aloe jsou pěstovány za přísných podmínek výhradně pro výrobu šťávy, čímž si zachovává živiny a je vhodným doplňkem pro podporu přirozené látkové výměny.

Šťáva z Aloe vera je bohatá na aminokyseliny, vitaminy, beta-karoten a minerální látky. Vitaminy E, A a C přispívají k zachování pěstěného vzhledu pokožky. Zinek, hořčík a křemík napomáhají udržet kvalitní vlasy, nehty, zuby a mají pozitivní vliv na funkce svalové soustavy.

Zinek také přispívá k ochraně buněk před působením oxidačního stresu. Železo hraje roli při normálních funkcích energetického metabolismu, podporuje tvorbu hemoglobinu a červených krvinek. Vápník je prospěšný pro růst a vývin kostí u dětí a napomáhá zachování normálního stavu zubů. 

Výrobky německé firmy Santaverde mají na trhu zcela výlučné postavení. Je to díky obsahu Aloe vera z kontrolovaného ekologického zemědělství, který místo vody tvoří základ veškěrých produktů. Produkty nesou certifikaci Natrue, Leaping Bunny a Vegan.

Tip: Čistá Aloe vera šťáva Santaverde má specifickou nakyslou chuť. Pokud vám nebude vyhovovat, zkuste přidat pár kapek čerstvě vymačkané citronové šťávy. Aloe vera šťávu můžete také přidat do smoothie či ovocného džusu.

Dávkování: 50 ml šťávy pijte denně nejlépe na lačno před snídaní a zapijte čistou vodou. Podle potřeby můžete dávku až ztrojnásobit.

Upozornění: Aloe šťáva může působit jako projímadlo a může se na ni vyskytnout alergická reakce. Aloe šťáva může působit nesynergicky s některými druhy léků (např. u diabetu nebo hypertenze), máte-li pochybnosti, poraďte se ohledně jejího užívání s lékařem. Aloe vera šťáva není vhodná pro těhotné ženy, protože stimuluje děložní kontrakce.

Výrobce: SANTAVERDE - Gesellschaft für Naturprodukte mbH, Klärchenstraße 11 , 22299, Hamburg, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?