Santaverde Aloe vera šťáva aloepur, beauty food 330 ml

Santaverde Aloe vera šťáva aloepur, beauty food 330 ml

Uložit na seznam přání
Značka: Santaverde
Certifikáty: FSC, BIO, VEGAN
Certifikát FSCCertifikát BIOCertifikát VEGAN
Uložit na seznam přání
416
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Nápoj obsahuje pouze čistou kvalitní šťávu z Aloe vera bohatou na množství živin a vitaminů. 

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(14)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Nápoj Santaverde Aloepur Beauty Food obsahuje pouze čistou kvalitní šťávu z Aloe vera bohatou na množství živin a vitaminů. Rostliny aloe jsou pěstovány za přísných podmínek výhradně pro výrobu šťávy, čímž si zachovává živiny a je vhodným doplňkem pro podporu přirozené látkové výměny.

Šťáva z Aloe vera je bohatá na aminokyseliny, vitaminy, beta-karoten a minerální látky. Vitaminy E, A a C přispívají k zachování pěstěného vzhledu pokožky. Zinek, hořčík a křemík napomáhají udržet kvalitní vlasy, nehty, zuby a mají pozitivní vliv na funkce svalové soustavy.

Zinek také přispívá k ochraně buněk před působením oxidačního stresu. Železo hraje roli při normálních funkcích energetického metabolismu, podporuje tvorbu hemoglobinu a červených krvinek. Vápník je prospěšný pro růst a vývin kostí u dětí a napomáhá zachování normálního stavu zubů. 

Výrobky německé firmy Santaverde mají na trhu zcela výlučné postavení. Je to díky obsahu Aloe vera z kontrolovaného ekologického zemědělství, který místo vody tvoří základ veškěrých produktů. Produkty nesou certifikaci Natrue, Leaping Bunny a Vegan.

Tip: Čistá Aloe vera šťáva Santaverde má specifickou nakyslou chuť. Pokud vám nebude vyhovovat, zkuste přidat pár kapek čerstvě vymačkané citronové šťávy. Aloe vera šťávu můžete také přidat do smoothie či ovocného džusu.

Dávkování: 50 ml šťávy pijte denně nejlépe na lačno před snídaní a zapijte čistou vodou. Podle potřeby můžete dávku až ztrojnásobit.

Upozornění: Aloe šťáva může působit jako projímadlo a může se na ni vyskytnout alergická reakce. Aloe šťáva může působit nesynergicky s některými druhy léků (např. u diabetu nebo hypertenze), máte-li pochybnosti, poraďte se ohledně jejího užívání s lékařem. Aloe vera šťáva není vhodná pro těhotné ženy, protože stimuluje děložní kontrakce.

Produktové řady: Santaverde Beauty Food

Země původu: Německo

Výrobce: SANTAVERDE - Gesellschaft für Naturprodukte mbH, Klärchenstraße 11 , 22299, Hamburg, Německo

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu (14)

Abeceda pro lepší imunitu

DIY: Zdravé Smoothie Recepty s Aloe vera

Hubnutí po svátcích: trvale a bezbolestně

Jak pečovat o pokožku po opalování

Jak posílit imunitu?

Jarní únava

Léčivé rostliny a medicína z přírody

Pleť jako z alabastru - přírodní bělící krémy

Přírodní péče o poporodní poranění

S přírodou proti kocovině

Santaverde – kosmetika z Aloe vera

Vše o certifikátu Leaping Bunny

Vyzkoušeli jsme: Šťávu z Aloe Vera od Santaverde

Zázračná Aloe vera

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.