ESI Aloe vera šťáva, borůvka 500 ml

ESI Aloe vera šťáva, borůvka 500 ml

  • Bez DPH 156 Kč

Aloe vera šťáva obohacená o šťávu z borůvky je skvělým pomocníkem pro posílení imunity a regeneraci celého organismu. Aloe obsahuje množství antioxidantů i vitaminů, které aktivně pečují o celé tělo.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aloe vera šťáva ESI je navíc obohacená o šťávu z borůvky, a je tak skvělým pomocníkem pro posílení imunity a regeneraci celého organismu. Aloe obsahuje množství antioxidantů i vitaminů, které aktivně pečují o celé tělo, zlepšují jeho odolnost vůči virům a onemocněním a zároveň jej chrání před známkami předčasného stárnutí. Kromě těchto benefitů má šťáva i skvělou osvěžující chuť, kterou si zajisté oblíbí také děti.

Šťáva z Aloe vera je plná prospěšných látek, jako jsou například aminokyseliny, glukosidy, třísloviny, ale také množství vitaminů, mezi nejvýznamnější určitě patří vitamin C. Tento silný antioxidant nejenže posiluje imunitní systém vůči nejrůznějším virům a chorobám, ale také aktivně chrání celý organismus před stárnutím. Kromě toho Aloe působí skvěle protizánětlivě, harmonizuje trávení i hladinu cholesterolu v krvi a také udržuje zdravý kardiovaskulární systém.

Účinky Aloe ještě více umocňuje borůvka, která taktéž obsahuje množství vitaminů a živin. Šťáva z Aloe vera je nejenom vhodným potravinovým doplňkem v období onemocnění a viróz, ale taky při zvýšené fyzické a psychické zátěži. Aloe dodá tělu potřebné živiny a skvěle vás povzbudí a dodá energii.

Tip: Šťávu můžete užívat jen tak samotnou, nebo ji přidat do nejrůznějších ovocných džusů, smoothie i ovocných kaší.

Dávkování: 25 ml šťávy užívejte 2 - 3x denně po dobu alespoň 3 týdnů.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?