Únava

124 Kč
Roll-on s aromaterapeutickými účinky tiší nastupující příznaky migrény a bolesti hlavy. Svou velikostí a praktickým dávkováním je perfektním pomocníkem do kabelky.
259 Kč
Extrakt z guarany v prášku je skvělý do jogurtu, cereálií, kaší a dalších oblíbených pokrmů.
139 Kč
Prášek ze sušených plodů lucumy je díky svému nízkému glykemickému indexu chutným a energeticky vyváženým přírodním sladidlem a je bohatý na vitaminy či minerály.
109 Kč
obsahuje prášek ze sušených plodů lucumy, který je díky svému nízkému glykemickému indexu chutným a energeticky vyváženým přírodním sladidlem a je bohatý na vitaminy či minerály.
Novinka
499 Kč
s patentovanou formou vitaminu C má neutrální pH a zesílenou vstřebatelnost. Je obohacený o citrusové bioflavonoidy a mastné kyseliny.
219 Kč
Green detox je BIO směs novodobých i ájurvédských plodin - moringy, mladého ječmene, chlorelly a triphaly, která zaručuje výborné detoxikační účinky.
Výprodej
295 Kč
Směs guarany a acai dodává tělu množství vitaminů a minerálních látek, ale také díky guraně působí proti únavě, pomáhá podpořit činnost imunitního systému a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti.
319 Kč
Tablety Hepafit působí díky kombinaci ostropestřce, kopřivy a smetánky příznivě na činnost jater. Přidaná rozmarýna pak napomáhá optimální činnosti žlučníku.
Výprodej
NOW
 
Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy a k udržení normálního stavu kostí.  
Výprodej
NOW
439 Kč
Doplněk stravy s minerálya vitaminy v dobře vstřebatelné formě. Obsahuje vápník a hořčík ve vhodném poměru 1:1 a bez obsahu železa.