Biopurus Amarantový olej bio 100 ml

Biopurus Amarantový olej bio 100 ml

  • Značka: Biopurus
  • Balení: 100 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Amarantový olej je bohatý na riboflavin, vitamín B1, E, D a omega nenasycené mastné kyseliny. Je proto vhodný jako podpůrná léčba při cukrovce a srdečních onemocněních. Nejcenější látkou obsaženou v amarantovém oleji je skvalen, který je považován za anti- rakovinotvornou látku.

Amarantový olej je bohatý na riboflavin, vitamín B1, E, D a omega nenasycené mastné kyseliny. Je proto vhodný jako podpůrná léčba při cukrovce a srdečních onemocněních. Nejcenější látkou obsaženou v amarantovém oleji je skvalen, který je považován za anti- rakovinotvornou látku. Olej je proto dobré používat jako prevenci proti rakovině, obzlášť pri rakovině prsu.

Amarantový olej také působí proti plísňovým a infekčním onemocněním pokožky, proti atopickým ekzémům a dermatitidě. 100% přírodní amarantový olej neobsahuje přidaná barviva ani umělé konzervanty.

Použití: Při vnitřním použití užíváme 2- 3 čajové lžičky 20 minut před jídlem. Při vnějším použití natíráme postižená místa nejlépe 1- 2 denně.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: