Saloos Anti-tabák 10 ml

Saloos Anti-tabák 10 ml

Saloos Anti-tabák 10 ml

Značka: Saloos
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Přírodní směs rostlinných silic s jemnou citrusovou vůní, která přehltí cigaretový kouř. Dlouhodobě provoní domov či pracoviště a navodí příjemnou atmosféru.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu7
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Směs éterických olejů Anti-tabák Saloos skvěle pohlcuje nepříjemné pachy a osvěžuje vzduch. Spojení citrusových silic harmonizuje zápach kouře a příjemně provoní místnost. Navíc, citrusové plody mají skvělé osvěžující účinky na tělo i mysl, povzbuzují a dodávají novou energii.

Směs přírodních esenciálních olejů eliminuje nepříjemný zápach tabáku a přirozenou cestou pročišťuje vzduch. Díky tomu můžete éterický olej použít k osvěžení vzduchu doma, v kanceláři i v restauraci. Navíc, vůně vás příjemně naladí, povzbudí a zpříjemní atmosféru.

Nejen pro neutralizaci zápachu

Směs vonných silic s všeříkajícím názvem Anti-tabák vás oslní svou jemnou citrusovou vůní, která spolehlivě neutralizuje nepříjemný zápach z cigaret. Je tedy vhodná jak do domácího prostředí, tak do veřejných prostor či například restaurací, zkrátka všude, kde se chcete zbavit cigaretového pachu. Kromě toho se ale jedná o velmi svěží aromaterapeutickou kompozici, která osvěžuje tělo i mysl a dodává dobrou náladu.

Rychlé osvěžení

Směs esenciálních olejů totiž působí na psychickou i tělesnou stránku organismu a nabije vás pozitivní energií. Vůně citrusů působí odjakživa jako přírodní antidepresivum a příjemně vás naladí. Vůně je však dostatečně neutrální a bude se líbit všem. Směs rostlinných silic s citrusovým aroma je vhodná ve chvílích stresu či duševního a tělesného vyčerpání a pomůže vám obnovit síly.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vůně jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy, jsou proto vhodné i do veřejných prostor. 

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali.

Upozornění: Směs obsahuje éterické oleje z lemongrasu, eukalyptu globulu a levandule. Není vhodná pro těhotné, kojící ženy, děti do deseti let věku a nízkotlaké osoby. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost. Směs obsahuje citrusy a může tak působit fototoxicky.

Česká značka přírodní kosmetiky Saloos vstoupila na trh s prodejem 100% přírodních esenciálních olejů pro aromaterapii. Sortiment se záhy rozšířil o tělové a masážní oleje, bio karité balzámy, regenerační pleťové oleje a mnohé další. Výrobky neobsahují žádné umělé konzervanty a barviva, syntetickou parfemaci či ropné produkty. Jako první v České republice získala firma Saloos certifikaci CPK BIO.

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Naše hodnocení:

má velmi osvěžující, citrusovou vůní s kořeněnými tóny
rychle pohltí pachy od jídla, z cigaret apod.
do aromalampy stačí použít jen pár kapiček
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu7

5 způsobů, jak zregenerovat plíce, když přestanete kouřit

Aromaterapie pro děti

Éterické oleje při nachlazení

Jak přestat kouřit pomocí esenciálních olejů

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Novinka v Saloos Bio Královské péči o pleť: Mladistvý a svěží bergamot

Stálice Saloos

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.