Saloos Anti-tabák 10 ml

Saloos Anti-tabák 10 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 60 Kč

Přírodní směs rostlinných silic s jemnou citrusovou vůní, která přehltí cigaretový kouř. Dlouhodobě provoní domov či pracoviště a navodí příjemnou atmosféru.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Směs éterických olejů Anti-tabák Saloos skvěle pohlcuje nepříjemné pachy a osvěžuje vzduch. Spojení citrusových silic harmonizuje zápach kouře a příjemně provoní místnost. Navíc, citrusové plody mají skvělé osvěžující účinky na tělo i mysl, povzbuzují a dodávají novou energii.

Směs přírodních esenciálních olejů eliminuje nepříjemný zápach tabáku a přirozenou cestou pročišťuje vzduch. Díky tomu můžete éterický olej použít k osvěžení vzduchu doma, v kanceláři i v restauraci. Navíc, vůně vás příjemně naladí, povzbudí a zpříjemní atmosféru.

Nejen pro neutralizaci zápachu

Směs vonných silic s všeříkajícím názvem Anti-tabák vás oslní svou jemnou citrusovou vůní, která spolehlivě neutralizuje nepříjemný zápach z cigaret. Je tedy vhodná jak do domácího prostředí, tak do veřejných prostor či například restaurací, zkrátka všude, kde se chcete zbavit cigaretového pachu. Kromě toho se ale jedná o velmi svěží aromaterapeutickou kompozici, která osvěžuje tělo i mysl a dodává dobrou náladu.

Rychlé osvěžení

Směs esenciálních olejů totiž působí na psychickou i tělesnou stránku organismu a nabije vás pozitivní energií. Vůně citrusů působí odjakživa jako přírodní antidepresivum a příjemně vás naladí. Vůně je však dostatečně neutrální a bude se líbit všem. Směs rostlinných silic s citrusovým aroma je vhodná ve chvílích stresu či duševního a tělesného vyčerpání a pomůže vám obnovit síly.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vůně jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy, jsou proto vhodné i do veřejných prostor. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Několik kapek éterického oleje můžete přidat do oblíbeného krému či tělového oleje. Dodáte mu tak osobitou vůni a podpoříte jeho účinky.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů

Možné alergeny: Směs esenciálních olejů

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

doprodej!

Jarní vánek 10 ml

Směs éterický olejů, jenž vás přenese na rozkvetlou louku zalitou září prvních jarních slunečních paprsků. Jemná bylinně květinová vůně působí velice relaxačně a provoní váš domov.