Terranova Health Antioxidant Nutrient Komplex 50 ks

Antioxidant Nutrient Complex

Terranova Health Antioxidant Nutrient Komplex 50 ks
Doplněk stravy

Terranova Health Antioxidant Nutrient Komplex 50 ks

Antioxidant Nutrient Complex

Značka: Terranova Health
Balení:
355
Momentálně vyprodané na e-shopu
Praha, Palác Lucerna > 5 ks / Praha, OC DBK > 5 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 4 ks / Praha, Bílá Labuť > 3 ks / Praha, Karlín > 1 ks

Doplněk stravy s antioxidanty pro ochranu organismu před oxidativním stresem. Se superpotravinami. Vegan kapsle.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Antioxidant Nutrient Komplex Terranova Health je přírodní zdroj antioxidantů pro ochranu organismu před oxidativním stresem, předčasným stárnutím a vlivem vnějšího prostředí. Antioxidanty jsou zde zastoupené těmi nejlepšími superpotravinami, které poskytují jejich přirozený zdroj a výjimečně dobrou vstřebatelnost. Potěší vás účinky acai, rakytníku, granátového jablka, brusinky či zeleného čaje.

Složení je obohaceno o nejdůležitější vitamíny a minerály pro komplexní ochranu imunitního systému. Najdeme zde např. vitamín C, zinek, měď nebo mangan. Vitamín C zpomaluje stárnutí a chrání před degenerací buněk.

BEZ PŠENICE - BEZ LEPKU - BEZ LAKTÓZY - BEZ ŽELATINY - BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK - BEZ PŘIDANÉHO CUKRU - BEZ BARVIV - NEOCHUCENÉ - BEZ KONZERVANTŮ

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál/vitamín, který daným doplňkem stravy suplementujeme. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin lidským organismem.

Doplněk stravy obsahuje tyto superpotraviny: RAKYTNÍK - ACAI - ZELENÝ ČAJ - GRANÁTOVÉ JABLKO

Většina rostlin používaných v Magnifood komplexu je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy a nejvyšší možné množství vitamínů a minerálů.

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah přirozených vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které usnadňují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají vstřebávání živin
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: Užívejte 1 nebo 2 kapsle denně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojicí ženy. Obsahuje mladý ječmen - při celiakii konzultujte užívání se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě.

Antioxidant Nutrient Komplex je součástí balení:

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Superpotraviny, Imunita

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojicí ženy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?