Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Govinda Arganový olej, Bio 100 ml

Govinda Arganový olej, Bio 100 ml

Skladem na pobočce

Arganový olej je lisován za studena z nepražených plodů argánie. Využijete jej jak v teplé a studené kuchyni, tak i v péči o pokožku obličeje i celého těla.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Arganový olej Govinda je lisován za studena z nepražených plodů argánie. Obsahuje tak mimořádné množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů důležitých pro zdraví těla i pokožky. Díky tomu jej využijete jak v teplé a studené kuchyni, tak i v péči o pokožku obličeje i celého těla.

Za studena lisovaný arganový olej obsahuje až 80 % nenasycených mastných kyselin, vysoký podíl vitaminu E a fytosterolů. Je tak zdravý a při pravidelné konzumaci pomáhá stabilizovat hladinu cholesterolu v krvi. Arganový olej je vhodný pro použití v teplé i studené kuchyni, neboť má vysoký bod přepalování, a to až při 200 °C. Využijete jej tak pro smažení, pečení sladkých i slaných pokrmů i jako součást salátových zálivek a dresingů.

Kvalitní arganový olej je vhodný také pro použití na pokožku i kůži celého těla, neboť má výrazné regenerační účinky. A právě díky nim se arganovému oleji přezdívá tekuté marocké zlato. Regeneruje všechny typy pleti, obzvlášť vhodný je pro zralou pokožku. Zvyšuje pružnost pleti, zjemňuje ji a lehce vypíná.

Použití: Malé množství oleje naneste na vlhkou pleť a jemně vmasírujte do pokožky.

Tip: Olej je vhodný také pro studenou a teplou kuchyni.

Ostatní kategorie: Arganový olej, Přírodní kosmetika

Výrobce: Govinda Natur GmbH, Dieselstrasse 13 A , 67141, Neuhofen, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?