Taoasis Aroma sada Berlín

Taoasis Aroma sada Berlín

Uložit na seznam přání
Uložit na seznam přání
265
199
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Sada éterického oleje a keramického odpařovače potěší milovníky aromaterapie. Směs má povzbuzující vůni citrusů s tóny sladké vanilky, která příjemně dokreslí chvíle odpočinku.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Aroma sada Taoasis Berlín potěší milovníky interiérových vůní, a to nejen jako vánoční dárek. Najdete v ní směs éterických olejů a taktéž šikovný malý keramický opařovač. Ten se snadno používá. Stačí na něj nakapat trochu éterického oleje a již za malý moment si můžete užívat vůni, která nejen osvěží vzduch, ale také příjemně dokreslí chvíle odpočinku.

Směs éterických olejů Berlin je živou povzbuzující vůní. Kombinace šťavnatých citrusů v podobě sladkého pomeranče a nahořklého grepu je zjemněna příjemně sladkou vanilkou s lehce kořeněnými tóny. Toto spojení má silné energetizující účinky, celkově vás povzbudí a je vhodné jak při únavě, tak při depresivních náladách. Spojení citrusů a vanilkového lusku zažene starosti, zmírní nervozitu a podpoří koncentraci i kreativitu.

Německa značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Několik kapek éterického oleje nakapejte na nenaglazovaný vršek odpařovače. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali.

Upozornění: Těhotné ženy mohou používat směs v polovičním ředění od ukončeného třetího měsíce gravidity (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost. Směs éterických olejů s obsahem citrusů může působit fototoxicky.

Ostatní kategorie: Vánoční atmosféra

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?