Taoasis Aroma sada Berlín

Taoasis Aroma sada Berlín

Sada éterického oleje a difuzéru potěší milovníky aromaterapie. Směs Berlín má povzbuzující vůni citrusů s tóny sladké vanilky, která příjemně dokreslí chvíle odpočinku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aroma sada Taoasis Berlín potěší milovníky interiérových vůní, a to nejen jako vánoční dárek. Najdete v ní směs éterických olejů a taktéž šikovný malý difuzér. Ten se snadno používá. Stačí do něj nakapat trochu éterického oleje a již za malý moment si můžete užívat voňavou mlhu, která nejen osvěží vzduch, ale také příjemně dokreslí chvíle odpočinku.

Směs éterických olejů Berlin je živou povzbuzující vůní. Kombinace šťavnatých citrusů v podobě sladkého pomeranče a nahořklého grepu je zjemněna příjemně sladkou vanilkou s lehce kořeněnými tóny. Toto spojení má silné energetizující účinky, celkově vás povzbudí, a je vhodné jak při únavě, tak při depresivních náladách. Spojení citrusů a vanilkového lusku zažene starosti, zmírní nervozitu a podpoří koncentraci i kreativitu.

Použití: Několik kapek éterického oleje nakapejte do vody v difuzéru nebo aromalampě. Zapalte v aromalampě svíčku a nechejte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali.

Upozornění: Těhotné ženy mohou používat směs v polovičním ředění od ukončeného třetího měsíce gravidity (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost. Směs éterických olejů s obsahem citrusů může působit fototoxicky.

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3, 32758 Detmold Německo, http://taoasis.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?