Nobilis Tilia Artrogel 100 ml

Nobilis Tilia Artrogel 100 ml

  • Bez DPH 198 Kč

Bylinný gel Artrogel ulevuje od bolesti namožených svalů a kloubů a pomáhá i při artróze. Díky obsahu uvolňujících extraktů je namožená tkáň obnovena, posílena a ochráněna před vznikem zánětu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný gel Artrogel Nobilis Tilia ulevuje od bolesti namožených svalů a kloubů a také pomáhá při artróze. Díky obsahu uvolňujících rostlinných výtažků je namožená pokožka obnovena, posílena a ochráněna před vznikem zánětu. Rostlinné složky napomáhají lepšímu prokrvení kožní tkáně, a lehce tak ulevují od bolesti.

Gel obsahuje množství rostlinných výtažků, které namožené svaly a bolavé klouby uvolňují a zároveň chrání před vznikem zánětů. Výtažky z koňského kaštanu, rozmarýnu, libavky a jalovce působí protizánětlivě, uvolňují zatuhlé svaly a zároveň eliminují možnost vzniku a rozšíření zánětu. O lepší prokrvení bolavé tkáně se postarají výtažky ze skořice společně s éterickými oleji. Gel má díky bylinným výtažkům výborné antimikrobiální a hřejivé účinky, ulevuje od bolesti a zlepšuje funkčnost pohybového aparátu.

Úleva od bolestí

Bylinný gel na klouby a svaly Artrogel od Nobilis Tilia pomáhá při širokém spektru ortopedických obtíží. Lehký gel v praktickém balení můžete mít stále u sebe a používat jej kdykoli, kdy vás přepadnou nepříjemné bolesti či křeče. Díky lehké gelové konzistenci se přípravek snadno vstřebává a rychle začíná působit v místě určení proti bolestem a zatuhnutí.

Na namožené svaly i klouby

Díky cenným přírodním výtažkům a esenciálním olejům Artrogel pomáhá při celé řadě obtíží s pohybovým aparátem. Oceníte jej po náročné pohybové aktivitě, kdy pomáhá uvolnit namáhané svalstvo a ulevuje od bolestí. Je vhodný rovněž u chronických obtíží, jako je artróza či další degenerativni změny kloubů, kdy zmírňuje bolest a pomáhá zlepšit pohyblivost kloubního aparátu.

Prohřejte se

Gel obsahuje výtažek z kaštanu, libavky, jalovce a rozmarýnu, které podporují prokrvení v pokožce a podkožních tkáních, jemně prohřívají svalstvo a klouby a přinášejí okamžitou úlevu. Tyto extrakty zároveň působí protizánětlivě a pokožku tonizují. Výtažek ze skořice rovněž stimuluje mikrocirkulaci a uvolňuje bolestivé svalové stahy a křeče. Díky tomuto praktickému gelu tak budete mít vždy po ruce pomocníka proti nepříjemným bolestem a namožení.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na postižená místa a lehce masírujte. Používejte podle potřeby několikrát denně.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?