Diochi Astofresh, tablety 100 ks

Diochi Astofresh, tablety 100 ks

  • Značka: Diochi
  • Balení: 100 ks
  • Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
  • Bez DPH 466 Kč

Posilující bioinformační tablety Astofresh podporují přirozenou obranyschopnost organismu. Bojují proti množení virů, bakterií a plísní. Posilují imunitu, snižují riziko nachlazení a chřipek.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Posilující bioinformační přírodní a detoxikační tablety Diochi Astofresh podporují přirozenou obranyschopnost organismu. Aktivně bojují proti množení virů, bakterií, patogenních mikrobů a plísní. Pravidelné užívání tablet posiluje imunitu a snižuje riziko nachlazení, angín a chřipek.

Detoxikační tablety Diochi Astofresh lze užívat buď jako prevenci virových onemocnění a pro posílení imunity, nebo také při akutním onemocnění. Užívání tablet usnadňuje dýchání a zlepšuje průchodnost dýchacích cest. Tablety také dokáží zklidnit bolest a zmírnit otoky v krku.

Bioinformační tablety využívají poznatků tradiční čínské medicíny. Obsažené silice z eukalyptu, kardamomu, badyánu, máty a dalších antibakteriálních bylin a rostlin působí na celý organismus. Kromě posílení imunity působí Diochi Astofresh proti nechutenství a plynatosti a také zlepšuje trávení.

Tip: Pro vyladění hormonálního systému je vhodné Astofresh kombinovat s přípravkem Diochi Estrozin, při potížích se zažíváním, vyšší hladině cholesterolu, cukru a nadýmání je ideální kombinace s produktem Diochi Astomin.

Dávkování: Dospělí a děti od 6 let užívají 1-2 tablety 3x denně. Děti od 3 do 6 let užívají 1 tabletu 1-3x denně. Po dvou týdnech užívání udělejte alespoň dva týdny pauzu. Poté můžete v kúře opět pokračovat.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Eukalyptová silice, Kardamomová silice, Badyánová silice, Citronová silice, Mátová silice, Anýzová silice, Astofresh kapky, Fenyklová silice, Grepová silice

Možné alergeny: Eukalyptová silice, Kardamomová silice, Citronová silice, Anýzová silice, Grepová silice

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?