Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Guaranaplus Ašvaganda + Ženšen, kapsle 100 ks

Guaranaplus Ašvaganda + Ženšen, kapsle 100 ks

Veganské kapsle v sobě spojují účinky dvou velmi oblíbených indických bylin, které napomáhají udržet vyváženou, přirozenou odolnost organismu, příznivě ovlivňují kvalitu spánku a podporují soustředění.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Veganské kapsle od Guaranaplus v sobě kombinují dvě velmi oblíbené indické bylinky, a sice ašvagandu a ženšen. Právě ženšen pravý účinně podporuje duševní výkonnost, přirozenou obranyschopnost organismu, dodává tělu energii a také napomáhá udržovat optimální hladinu krevního cukru.

Ašvaganda neboli vitánie patří mezi bylinky, které přispívají k duševní pohodě, podporují odolnost vůči zátěžovým situacím a příznivě ovlivňují kvalitu spánku a relaxaci. Spojení ašvagandy s ženšenem pak udržuje celkovou vitalitu organismu. Dále podporuje činnost mozku a soustředění, napomáhá optimálnímu fungování kardiovaskulárního, dýchacího a reprodukčního systému a poskytuje buňkám ochranu před oxidačním stresem.

Dávkování: Užívejte 2x denně 1-2 kapsle po jídle.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Jedná se o doplněk stravy, který nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Mozek a krevní oběh, Vitalita, Vše pro zdraví

Výrobce: GUARANAPLUS s.r.o., Hradební 1218 , 686 01, Uherské Hradiště, Česká republika , tel: 777 572 038

Nenašli jste to pravé? Co tohle?