Prohlédněte si vaše seznamy přání

Guaranaplus Ašvaganda, kapsle 100 ks

Guaranaplus Ašvaganda, kapsle 100 ks

Ašvaganda patří mezi indické bylinky, které podporují odolnost organismu vůči zátěžovým situacím. Kromě toho příznivě ovlivňuje celkovou vitalitu, kvalitu spánku i činnost mozku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ašvaganda patří mezi jednu z bylinek, které se podílejí na podpoře přirozené odolnosti organismu vůči zátěžovým situacím. Ašvaganda však přispívá nejen k duševní  pohodě, ale také napomáhá k celkové vitalitě organismu a podporuje udržení energetických rezerv těla.

Ašvaganda neboli vitánie snodárná už svým názvem napovídá, že se jedná a bylinku napomáhající kvalitnímu spánku. Kromě toho podporuje optimální činnost mozku, podporuje soustředění při práci a učení a poskytuje buňkám ochranu před projevy oxidačního stresu. Vitánie je známá také tím, že přispívá k normálnímu fungování pohlavních orgánů, dýchacího a také celého kardiovaskulárního systému. Svými účinky rovněž napomáhá ke krásné pleti.

Dávkování: Berte 2 kapsle 2x denně po jídle.

Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Ostatní kategorie: Klouby a svaly, Vitalita

Výrobce: GUARANAPLUS s.r.o., Hradební 1218 , 686 01, Uherské Hradiště, Česká republika , tel: 777 572 038

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?