Les Fleurs de Bach Aura parfém Klidné dítě 30 ml

Les Fleurs de Bach Aura parfém Klidné dítě 30 ml

  • Bez DPH 272 Kč

Parfém v sobě snoubí vybrané Bachovy esence a esenciální oleje, které pomohou tišit a uklidnit děti, které jsou pod tlakem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aura parfém Klidné dítě v sobě spojuje vybrané Bachovy květové esence v bio kvalitě a esenciální oleje. Hodí se pro děti, které potřebují utišit, zklidnit či zbavit tlaku. Bachovy esence z netýkavky, snědku, cesmíny, vrby a sporýše doplněné několika esenciálními oleji navrací klid, toleranci a celkovou pohodu.

Bachovy esence z netýkavky žláznaté, snědku chocholičnatého, cesmíny ostrolisté, vrby bílé a sporýše lékařského jsou určené pro navracení vnitřní harmonie, klidného chování či lepšího vnímání a cítění lásky. Pomáhají také lepšímu vyrovnání se s nadešlými situacemi a jejich zpracováním. Parfém je pak doplněn esenciálními oleji z pomeranče, litsey cubeby a červené mandarinky (klementinky), které dodávají optimismus a zklidňují psychiku.

Použití: V případě potřeby rozstříkněte parfém nad hlavu (1-3 střiky) a nechte se zahalit vzniklou voňavou mlhou.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Alcohol Denat, Water (Aqua), Fragrance (Parfum), Alcohol, Impatiens Glandulifera (Impatiens) Flower Extract, Ornithogallum Umbellatum (Star of Bethlehem) Flower Extract, Ilex Aquifolium (Holly) Flower Extract, Salix Vitellina (Willow) Flower Extract, Verbena Officinalis (Vervain) Flower Extract, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol, Farnesol, Citronellol

Možné alergeny: Alcohol Denat, Fragrance (Parfum), Alcohol, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol, Farnesol, Citronellol

Konzistence: tekutá

Obal: kovový, plastový

Složení: vhodné pro vegany

Účinek: zklidňující

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles, 75017 Paříž Francie, www.bachova-terapie.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?