Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 26 Vishnueranda 220 ml

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 26 Vishnueranda 220 ml

Olej je excelentní pro lymfatickou masáž a reflexní terapii. Vynikající při zánětech kloubů, svalů a šlach, při svalových problémech po úrazech. Pro regeneraci svalů v celém těle.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný tělový olej č. 26 Vishnueranda Siddhalepa je excelentní pro lymfatickou masáž a reflexní terapii. Vynikající při zánětech kloubů, jako je artritida, nebo zánětu svalů a šlach. Je výtečný pro regeneraci svalů v celém těle. Doporučuje se při jakémkoli svalovém problému ať už po úrazech nebo po přetížení organismu. Stimuluje ochrnuté nebo ztuhlé svaly. Poskytuje maximální relaxaci, pocit úlevy a osvěžení pro tělo.

Základ oleje tvoří kvalitní sezamový olej, který je v ajurvédě jedním z nejčastěji používaných rostlinných olejů. Indové totiž věří, že v sezamových semínkách je skrytá síla a energie. Obsahuje řadu účinných antioxidačních látek a také látky působící příznivě na nervovou soustavu. Dále je obsažen ricinový olej, jenž efektivně působí při bolestech svalů a kloubů. Stimuluje lymfatický systém a podporuje tak detoxikaci organismu.

Extrakt z byliny adhatoda vasica má skvělé protizánětlivé účinky a spolu s barleria prionitis, která tyto účinky ještě více navyšuje, pomáhá ulevovat při zánětech svalů, kloubů, šlach a díky svým antiseptickým schopnostem předchází i vytváření zánětlivých onemocnění na pokožce.

Použití: Zahřejte dostatečné množství oleje v dlaních, naneste na příslušnou část těla a masírujte ve směru hodinových ručiček po dobu pěti minut.

Skladování: Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25 °C.

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?