Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 26 Vishnueranda 220 ml

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 26 Vishnueranda 220 ml

Olej je excelentní pro lymfatickou masáž a reflexní terapii. Díky výtažku z chebule působí příznivě na klouby a přispívá ke kráse pokožky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinný tělový olej č. 26 Vishnueranda Siddhalepa je excelentní pro lymfatickou masáž a reflexní terapii. Je také vhodný k jemné masáži svalů kdekoliv na těle, a to jak pro uvolnění při pracovním přetížení, tak při ztuhlých svalech. Poskytuje maximální relaxaci, pocit úlevy a osvěžení pro tělo.

Základ oleje tvoří kvalitní sezamový olej, který je v ajurvédě jedním z nejčastěji používaných rostlinných olejů. Indové totiž věří, že v sezamových semínkách je skrytá síla a energie. Dále je obsažen ricinový olej, jenž napomáhá udržovat normální funkce pokožky.

Extrakt z chebule srdčité je plný látek chránících buňky těla před účinky oxidačního stresu, podporuje kromě jiného i optimální kondici kloubů a přispívá k pěstěnému vzhledu pokožky. Bylinky sida srdčitolistá a adhatoda vasica vám pomůžou se uvolnit a lépe se vypořádat s náročnými situacemi, které vás během dne potkaly.

Použití: Zahřejte dostatečné množství oleje v dlaních, naneste na příslušnou část těla a masírujte ve směru hodinových ručiček po dobu pěti minut.

Skladování: Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25 °C.

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Užití: vnější

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road , Ratmalana, Srí Lanka

Nenašli jste to pravé? Co tohle?