Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 26 Vishnueranda 220 ml

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 26 Vishnueranda 220 ml

Olej je excelentní pro lymfatickou masáž a reflexní terapii. Díky výtažku z chebule působí příznivě na klouby a přispívá ke kráse pokožky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinný tělový olej č. 26 Vishnueranda Siddhalepa je excelentní pro lymfatickou masáž a reflexní terapii. Je také vhodný k jemné masáži svalů kdekoliv na těle, a to jak pro uvolnění při pracovním přetížení, tak při ztuhlých svalech. Poskytuje maximální relaxaci, pocit úlevy a osvěžení pro tělo.

Základ oleje tvoří kvalitní sezamový olej, který je v ajurvédě jedním z nejčastěji používaných rostlinných olejů. Indové totiž věří, že v sezamových semínkách je skrytá síla a energie. Dále je obsažen ricinový olej, jenž napomáhá udržovat normální funkce pokožky.

Extrakt z chebule srdčité je plný látek chránících buňky těla před účinky oxidačního stresu, podporuje kromě jiného i optimální kondici kloubů a přispívá k pěstěnému vzhledu pokožky. Bylinky sida srdčitolistá a adhatoda vasica vám pomůžou se uvolnit a lépe se vypořádat s náročnými situacemi, které vás během dne potkaly.

Použití: Zahřejte dostatečné množství oleje v dlaních, naneste na příslušnou část těla a masírujte ve směru hodinových ručiček po dobu pěti minut.

Skladování: Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25 °C.

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Užití: vnější

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road , Ratmalana, Srí Lanka

Nenašli jste to pravé? Co tohle?