Siddhalepa Ayur Clean, kapsle, podpora detoxikace 50 ks

Siddhalepa Ayur Clean, kapsle, podpora detoxikace 50 ks

Ayur Clean je tradiční bylinná indická směs obsahující kombinaci neemu a brahmi. Právě nimba působí příznivě nejen na činnost jater a celého trávicího ústrojí, ale také přispívá ke kráse pleti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ayur Clean Siddhalepa je bylinná směs vytvořená podle tradiční indické receptury. Kombinuje v sobě neem a brahmi, které patří v Indii mezi nejvyužívanější bylinky. Bacopa monieri neboli brahmi chrání buňky před působením oxidačního stresu a také pozitivně ovlivňuje činnost žlučníku, mozku a paměť. Pomáhá také organismu se lépe vyrovnávat se zátěžovými situacemi.

Druhou rostlinou obsaženou v kapslích je neem, tisíce let starý strom, jenž je známý také jako nimba či zederach indický. Napomáhá optimální činnosti imunitního systému a stejně jako brahmi působí jako ochrana buněk před působením oxidačního stresu. Dále má příznivé účinky na činnost jater a trávení, a tím současně přispívá k normálnímu stavu pokožky.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: Užívejte dvě kapsle dvakrát denně po jídle.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Trávení, Játra a žlučník

Užití: vnitřní

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Nenašli jste to pravé? Co tohle?