Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Siddhalepa Ayur Clean, kapsle, podpora detoxikace 50 ks

Siddhalepa Ayur Clean, kapsle, podpora detoxikace 50 ks

Ayur Clean je tradiční bylinná indická směs obsahující kombinaci neemu a brahmi. Právě nimba působí příznivě nejen na činnost jater a celého trávicího ústrojí, ale také přispívá ke kráse pleti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ayur Clean Siddhalepa je bylinná směs vytvořená podle tradiční indické receptury. Kombinuje v sobě neem a brahmi, které patří v Indii mezi nejvyužívanější bylinky. Bacopa monieri neboli brahmi chrání buňky před působením oxidačního stresu a také pozitivně ovlivňuje činnost žlučníku, mozku a paměť. Pomáhá také organismu se lépe vyrovnávat se zátěžovými situacemi.

Druhou rostlinou obsaženou v kapslích je neem, tisíce let starý strom, jenž je známý také jako nimba či zederach indický. Napomáhá optimální činnosti imunitního systému a stejně jako brahmi působí jako ochrana buněk před působením oxidačního stresu. Dále má příznivé účinky na činnost jater a trávení, a tím současně přispívá k normálnímu stavu pokožky.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: Užívejte dvě kapsle dvakrát denně po jídle.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Trávení, Játra a žlučník

Užití: vnitřní

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road , Ratmalana, Srí Lanka

Nenašli jste to pravé? Co tohle?