Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Diochi Baktevir 50 ml

Diochi Baktevir 50 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Bioinformační doplněk stravy Baktevir bohatý na bylinné extrakty výtažky z třapatky, lékořice či bezu, které působí pozitivně na celé dýchací ústrojí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bioinformační posilující doplněk stravy Diochi Baktevir obsahuje speciální komplex bylinných extraktů, například z třapatky, lékořice nebo černého bezu.

Echinacea přispívá k optimálnímu fungování imunitního systému a dýchacího ústrojí, zejména horních cest dýchacích. Tyto účinky podporuje přidaný sléz, který navíc pozitivně ovlivňuje také oblast krku a hltan. Proskurník má pak příznivý vliv na dýchací soustavu. Směs bylin je doplněna ještě o lékořici nebo bez černý. Ty kromě příznivých účinků na dýchací cesty pomáhají také podporovat celkovou obranyschopnost organismu a chrání buňky těla před oxidačním stresem.

Dávkování: Dospělí užívají 3x denně 20 kapek, děti od 6 let 2x denně 10 kapek. Po třech týdnech užívání udělejte týdenní pauzu a poté v kúře pokračujte. Během užívání zvyšte příjem tekutin, abyste podpořili látkovou výměnu.

Upozornění: Diochi Baktevir není určen pro děti do 6 let věku, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Dýchání

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144 , 102 00, Praha 10, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?