Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Diochi Baktevir 50 ml

Diochi Baktevir 50 ml

Bioinformační doplněk stravy Baktevir bohatý na bylinné extrakty výtažky z třapatky, lékořice či bezu, které působí pozitivně na celé dýchací ústrojí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bioinformační posilující doplněk stravy Diochi Baktevir obsahuje speciální komplex bylinných extraktů, například z třapatky, lékořice nebo černého bezu.

Echinacea přispívá k optimálnímu fungování imunitního systému a dýchacího ústrojí, zejména horních cest dýchacích. Tyto účinky podporuje přidaný sléz, který navíc pozitivně ovlivňuje také oblast krku a hltan. Proskurník má pak příznivý vliv na dýchací soustavu. Směs bylin je doplněna ještě o lékořici nebo bez černý. Ty kromě příznivých účinků na dýchací cesty pomáhají také podporovat celkovou obranyschopnost organismu a chrání buňky těla před oxidačním stresem.

Dávkování: Dospělí užívají 3x denně 20 kapek, děti od 6 let 2x denně 10 kapek. Po třech týdnech užívání udělejte týdenní pauzu a poté v kúře pokračujte. Během užívání zvyšte příjem tekutin, abyste podpořili látkovou výměnu.

Upozornění: Diochi Baktevir není určen pro děti do 6 let věku, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Dýchání

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144 , 102 00, Praha 10, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?