Diochi Baktevir 50 ml

Diochi Baktevir 50 ml

  • Značka: Diochi
  • Balení: 50 ml
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 443 Kč

Bioinformační posilující doplněk stravy Diochi Baktevir bohatý na bylinné extrakty navrací tělu svěžest a vitalitu. Komplex patnácti bylin pomáhá s prevencí a tlumením nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení.

Nákaza chřipkovými viry představuje častou obtíž, která je spojena s nástupem chladného počasí, kdy se objevuje rýma, kašel či zahleněné dutiny. Diochi Baktevir pomáhá proti onemocnění jak preventivně, tak i v případě, kdy už je nemoc v rozpuku.

Obsažené rostlinné extrakty zlepšují průchodnost dýchacích cest a ničí bakterie i viry. Oslabenému organismu při onemocnění obzvlášť pomáhají echinacea a citroník rajský, které také přirozeně podporují imunitní systém. Rostlinné extrakty navíc napomáhají fyzické i psychické pohodě.

Dávkování: Dospělí užívají 3x denně 20 kapek, děti od 6 let 2x denně 10 kapek. Po třech týdnech užívání udělejte týdenní pauzu a poté v kúře pokračujte. Během užívání zvyšte příjem tekutin, aby se nečistoty z organismu lépe vyplavily.

Upozornění: Diochi Baktevir není určen pro děti do 6 let věku, těhotné a kojící ženy.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Voda, Líh kvasný, Fruktóza, Lišejník Islandský, Zvonovec Čtyřlistý, Houtuynie Srdčitá, Belamkanda Čínská, Růže Stolistá, Třapatka Nachová, Citroník Rajský, Sléz Lesní, Zimolez Japonský, Lékořice Lysá, Bez Černý, Slunečnice Roční, Benedikt Lékařský, Chinovník Lékařský, Proskurník Lékařský, Směs silic

Možné alergeny: Citroník Rajský

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.