Saloos Balzám bio karité Devatero kvítí 250 ml

Saloos Balzám bio karité Devatero kvítí 250 ml

  • Bez DPH 445 Kč

Bambucké máslo je tradičním kosmetickým prostředkem. Pochází z Afriky, kde se využívá při péči o pokožku celého těla, mažou se s ním i úplně malé děti a jeho uhlazujících schopností se využívá i při péči o vlasy. Bambucké máslo regeneruje, vyživuje, přirozeně chrání před sluncem a okolním prostředím. Speciální mix rostlinných olejů, éterických olejů a bio bambuckého máslo tvoří unikátní univerzální balzám Saloos.

Balzám bio karité Devatero Kvítí Saloos je nepostradatelným a mimořádně účinným pomocníkem při akutních bolestech svalů a kloubů. Vyvážená kombinace bio bambuckého másla, vzácných vosků, rostlinných a esenciálních olejů přináší rychlou úlevu při únavě a bolestech v oblasti krční páteře, uvolňuje ztuhlá ramena, namožená a bolavá záda.

Balzám prokrvuje, prohřívá pokožku a svaly. Pomáhá při drobných poraněních a výronech, zmírňuje otoky. Je vhodný k ošetření nohou a při nachlazení. Přináší rychlou úlevu nejen při bolestech, ale i při únavě. Poslouží i při masážích, nahradí masážní olej.

Prokrvení a úleva od bolestí

Balzám bio karité Devatero kvítí Saloos je univerzálním produktem, který využijete doslova od hlavy k patě. Pečuje nejen o pokožku, ale působí na svaly, klouby a celý pohybový aparát díky svým uvolňujícím a prohřívacím vlastnostem. Díky tužší konzistenci je vhodný do kabelky či pro cestování, protože nehrozí, že se vám vylije v zavazadle.

Jemný balzám

Balzám má velice příjemnou konzistenci, která taje po kontaktu s přirozeně teplou pokožkou a výborně se vstřebává. Balzámová textura je na pleti velice příjemná a působí blahodárně na vysušenou či namáhanou pokožku. Balzám je intenzivní péčí s koncentrovaným obsahem účinných látek, které působí jak na pokožku, tak na hlubší tkáně.

Přírodní másla a oleje

Balzám neobsahuje vodu, díky tomu je dán větší prostor účinným látkám. Základ balzámu je tvořen bambuckým máslem, jehož výhodou je výborná snášenlivost všemi typy pokožky. Bambucké máslo je skvělým základem pro účinné ingredience, je vhodné i na citlivou či problematickou pleť a dobře proniká do pokožky. 

Při únavě a bolestech

Balzám ve variantě Devatero kvítí je vhodný pro všechny, kdo si chtějí či potřebují dopřát pořádné uvolnění. Jemný balzám pomocí masáže podpoří prokrvení svalů a podkožních tkání, čímž ulevuje od bolestí či ztuhlosti. Je vhodný při únavě, po náročné fyzické aktivitě či chronických bolestech pohybového systému. Navíc podporuje regeneraci a hojení, je proto vhodný i na drobná poranění či oděrky.

Použití: Bambucké máslo je za pokojové teploty tuhé. Taje při teplotě 36-38 °C. Malé množství másla dejte do dlaní a nechte rozpustit. Poté naneste na požadované oblasti a vmasírujte do pokožky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?