Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Saloos Balzám bio karité Nosní 19 ml

Saloos Balzám bio karité Nosní 19 ml

Nosní balzám je ideálním pomocníkem při ucpaném nosu. Zabraňuje odírání a olupování citlivé pokožky namáhané smrkáním, zvláčňuje ji a zklidňuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Nosní balzám Saloos je ideálním a praktickým pomocníkem do kabelky, který zabraňuje odírání a olupování citlivé pokožky nosu, namáhané smrkáním, zvláčňuje ji a zklidňuje. Díky vysokému podílu bambuckého másla má balzám výrazné regenerační účinky. Balzám má velice příjemnou konzistenci, která taje po kontaktu s přirozeně teplou pokožkou a výborně se vstřebává.

Nosní balzám urychluje hojení, podporuje obnovu ochranné bariéry kůže a snižuje její náchylnost k podráždění. Obsažená směs éterických olejů se svěží vůní máty a eukalyptu působí příznivě nejen na pokožku nosu, ale také na dýchací cesty. O zvláčnění a výživu podrážděné suché a odřené pokožky nosu se postará sezamový, slunečnicový a jojobový olej v čele s bambuckým máslem. Všechny tyto složky vytvoří na pokožce jemný pomalu vsakující se film, který napomůže pokožce k rychlé regeneraci.

Použití: Malé množství balzámu rozpusťte v rukou a aplikujte na odřenou podrážděnou pokožku kolem nosu a rtů. Používejte dle potřeby.

Užití: vnější

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?