Saloos Balzám bio karité Nosní 19 ml

Saloos Balzám bio karité Nosní 19 ml

Nosní balzám je ideálním pomocníkem při ucpaném nosu. Zabraňuje odírání a olupování citlivé pokožky namáhané smrkáním, zvláčňuje ji a zklidňuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Nosní balzám Saloos je ideálním a praktickým pomocníkem do kabelky, který zabraňuje odírání a olupování citlivé pokožky nosu, namáhané smrkáním, zvláčňuje ji a zklidňuje. Díky vysokému podílu bambuckého másla má balzám výrazné regenerační účinky. Balzám má velice příjemnou konzistenci, která taje po kontaktu s přirozeně teplou pokožkou a výborně se vstřebává.

Nosní balzám urychluje hojení, podporuje obnovu ochranné bariéry kůže a snižuje její náchylnost k podráždění. Obsažená směs éterických olejů se svěží vůní máty a eukalyptu působí příznivě nejen na pokožku nosu, ale také na dýchací cesty. O zvláčnění a výživu podrážděné suché a odřené pokožky nosu se postará sezamový, slunečnicový a jojobový olej v čele s bambuckým máslem. Všechny tyto složky vytvoří na pokožce jemný pomalu vsakující se film, který napomůže pokožce k rychlé regeneraci.

Použití: Malé množství balzámu rozpusťte v rukou a aplikujte na odřenou podrážděnou pokožku kolem nosu a rtů. Používejte dle potřeby.

Užití: vnější

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?