Saloos Balzám bio karité Nosní 19 ml

Saloos Balzám bio karité Nosní 19 ml

Nosní balzám je ideálním pomocníkem při ucpaném nosu. Zabraňuje odírání a olupování citlivé pokožky namáhané smrkáním, zvláčňuje ji a zklidňuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Nosní balzám Saloos je ideálním a praktickým pomocníkem do kabelky, který zabraňuje odírání a olupování citlivé pokožky nosu, namáhané smrkáním, zvláčňuje ji a zklidňuje. Díky vysokému podílu bambuckého másla má balzám výrazné regenerační účinky. Balzám má velice příjemnou konzistenci, která taje po kontaktu s přirozeně teplou pokožkou a výborně se vstřebává.

Nosní balzám urychluje hojení, podporuje obnovu ochranné bariéry kůže a snižuje její náchylnost k podráždění. Obsažená směs éterických olejů se svěží vůní máty a eukalyptu působí příznivě nejen na pokožku nosu, ale také na dýchací cesty. O zvláčnění a výživu podrážděné suché a odřené pokožky nosu se postará sezamový, slunečnicový a jojobový olej v čele s bambuckým máslem. Všechny tyto složky vytvoří na pokožce jemný pomalu vsakující se film, který napomůže pokožce k rychlé regeneraci.

Použití: Malé množství balzámu rozpusťte v rukou a aplikujte na odřenou podrážděnou pokožku kolem nosu a rtů. Používejte dle potřeby.

Užití: vnější

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

balzám / Hanka 14. 3. 2012 19:46

Super věc na zimu. Mám věčně od rýmy a smrkání odřený nos - vždycky jsem to mazala nějakou tyčinkou na rty, ale nikdy to moc nepomohlo. Tenhle balzám krásně uklidní odřený nos a ještě mi příjemně voní a protahuje dutiny :-))

***** / Lucie 26. 11. 2017 21:45

Nechápu, jak jsem bez tohoto balzámu mohla fungovat. Při rýmě používám neustále, po každém smrkání mažu, takže můj nos není šupinkovatý a neloupe se, jako kdysi. Navíc uvolní i ucpané dutiny a snadněji se dýchá.

/ Michaela 2. 5. 2018 14:06

Tento balzám je skvělý. Pořídla jsem na odřený nos při jarní alergii a nemohu si ho vynachválit, malé balení, které se krásně vejde do kabelky a mohu ho tak nosit všude s sebou. Vůně je lehká a konzistence tak akorát.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?