puroBIO cosmetics Balzám na rty pro děti 5 ml

Kids Lipbalm

puroBIO cosmetics Balzám na rty pro děti 5 ml

Kids Lipbalm

Skladem > 10 ks

Balzámek s příjemnou sladkou vůní kakaového másla ochrání citlivé dětské rty před dehydratací a poskytne jim kvalitní péči díky přírodním olejů, máslům a rostlinným výtažkům.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Balzám na rty pro děti puroBIO obsahuje velký podíl ricinového oleje a karnaubského vosku v biokvalitě. Pomáhá jemnou pokožku rtů chránit před dehydratací či rozpraskáním. Obsahuje také bylinné výtažky, které mají výborné pečující vlastnosti. Balzám je bezbarvý a díky obsahu kakaového másla má lákavou sladkou vůni, která vaše dítko zaujme.

Balzám obsahuje vysoký podíl ricinového oleje bambuckého másla, které spolu se slunečnicovým olejem, kakaovým máslem a karnaubským voskem skvěle zvláčňují jemnou pokožku dětských rtíků a chrání je před popraskáním či tvorbou šupinek. Výborně se tak hodí i do zimních měsíců, kdy rtům poskytne citlivou péči. Karnaubský vosk zároveň zajišťuje snadné roztírání balzámku a bio výtažky z Aloe vera, heřmánku a měsíčku zklidní případné podráždění jemné pokožky a napomohou jejímu správnému hojení.

Použití: Balzám přímo z tyčinky naneste na rty a dobře rozetřete po celé jejich ploše. Opakujte během dne dle potřeby.

Výrobce: PuroBIO Cosmetics, Via le Lamie, 42/a, 70015 Noci – Ba Itálie, tel: +39 080 497 81 43, http://purobiocosmetics.it/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?