puroBIO cosmetics Balzám na rty pro děti 5 ml

Kids Lipbalm

puroBIO cosmetics Balzám na rty pro děti 5 ml

Kids Lipbalm

Balzámek s příjemnou sladkou vůní kakaového másla ochrání citlivé dětské rty před dehydratací a poskytne jim kvalitní péči díky přírodním olejů, máslům a rostlinným výtažkům.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Balzám na rty pro děti puroBIOobsahuje velký podíl ricinového oleje a karnaubského vosku v biokvalitě. Pomáhá jemnou pokožku rtůchránit před dehydratacíči rozpraskáním. Obsahuje také bylinné výtažky, které mají výborné pečující vlastnosti. Balzám jebezbarvýa díky obsahu kakaového másla má lákavou sladkou vůni, která vaše dítko zaujme.

Balzám obsahuje vysoký podíl ricinovéhoolejeabambuckého másla,které spolu se slunečnicovým olejem,kakaovým máslema karnaubským voskem skvělezvláčňujíjemnou pokožku dětských rtíků achráníje před popraskáním či tvorbou šupinek. Výborně se tak hodí i do zimních měsíců, kdy rtům poskytne citlivou péči. Karnaubský vosk zároveň zajišťuje krásné roztírání balzámku a bio výtažky z Aloe vera, heřmánku a měsíčkuzklidnípřípadné podráždění jemné pokožky a napomohou jejímu správnémuhojení.

Text composed with the best online HTML editor. Please subscribe for a HTML G membership to remove similar messages from the edited documents.

Použití: Balzám přímo z tyčinky naneste na rty a dobře rozetřete po celé jejich ploše. Opakujte během dne dle potřeby.

Výrobce: PuroBIO Cosmetics, Via le Lamie, 42/a, 70015 Noci – Ba Itálie, tel: +39 080 497 81 43, http://purobiocosmetics.it/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?