Dizao Barevný balzám na rty 212 kosatec 4,25 g

Dizao Barevný balzám na rty 212 kosatec 4,25 g

Lehce tónující balzám Dizao 212 Iris dodá rtům jemný fialkový nádech a zároveň o ně pečuje díky obsahu rostlinných olejů a výtažků.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: Exspirace 12/2016. Doprodej posledních kousků, neboť výrobce se rozhodl ukončit jejich výrobu :-(.

Lehce tónující balzám Dizao 212 Iris dodá rtům jemný fialkový nádech a zároveň o ně pečuje díky obsahu rostlinných olejů a výtažků. Rty jsou tak sametově jemné, vyživené, ochráněné před nepříznivými vnějšími vlivy a zároveň přirozeně nalíčené.

Základ barevného balzámu tvoří ricinový olej, který o jemnou pokožku rtů intenzivně pečuje. Olej je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin a vitaminů, které aktivně napomáhají regeneraci a obnově poškozené pokožky, chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy a také před dehydratací. Bambucké máslo v kombinaci s kokosovým olejem a kakaovým máslem citlivé rty bohatě hydratuje, zjemňuje je a brání vzniku nevzhledných suchých šupinek.

Esenciální oleje z rozmarýnu, máty, citrusových plodů a mnohých dalších nejenže dodávají  balzámu příjemnou vůni, ale také o rty pečují a chrání je před vznikem drobných zánětů. Lehký balzám rty hydratuje, pečuje o ně a zároveň jim dodává jemnou přirozenou barvu.

Použití: Aplikujte na rty podle potřeby kdykoliv během dne.

Tip: Pro jemné přirozené líčení můžete použít balzám místo rtěnky.

Ostatní kategorie: Dekorativní kosmetika

Výrobce: Dizao Cosmetics, Spojené Státy Americké, http://www.dizao-shop.com/en/about-dizao/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?