Logona Barva na vlasy, henna kávově hnědá 092 100 g

Logona Barva na vlasy, henna kávově hnědá 092 100 g

  • Bez DPH 232 Kč

Přírodní barva na vlasy Logona v odstínu kávově hnědá pro světle blond až tmavě hnědé vlasy dodává vlasům unikátní přirozenou barvu a zároveň se stará o jejich výživu a regeneraci díky kombinaci henny a směsi bylin.

Přírodní hena se používá pro barvení a péči o vlasy už od starověkého Egypta. Je hotovým zázrakem pro lámavé a poškozené vlasy, a zároveň reguluje činnost mazových žláz vlasové pokožky, je tedy vhodná pro suché i mastné vlasy. Henna vlasy přirozeně posiluje, zpevňuje a zabraňuje padání vlasů.

Použití: Barvu smíchejte s teplou vodou (pokud chcete intenzivnější barvu, smíchejte s černým čajem nebo přefiltrovanou silnou kávou) na jemnou kašičku. Před tím, než si obarvíte celou hlavu, proveďte zkoušku na skrytém pramínku vlasů. Pokud jste s výsledkem spokojeni, můžete obarvit celou hlavu.

Upozornění: Nepoužívejte, pokud máte poraněnou pokožku hlavy! Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Indigofera Tinctoria Leaf Powder, Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Extract1), Acacia Concinna Fruit Powder1), Emblica Officinalis Fruit Powder1), Eclipta Prostrata Leaf Powder1), Melia Azadirachta Leaf Powder1)

1) Organic agriculture

Barva: hnědá, kávová

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Přebal: papírový

Produktové řady: Logona Hair Color

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese, D-31020 Salzhemmendorf Německo, www.logona-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?