MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Cosmetikabio Barva na vlasy Popelavá blond 100 g

Cosmetikabio Barva na vlasy Popelavá blond 100 g

Značka: Cosmetikabio
Certifikáty: CPK, VEGAN, Ecocert
Certifikát CPKCertifikát VEGANCertifikát Ecocert
289
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Barva v odstínu popelavá blond propůjčí vlasům krásnou blond barvu bez červených odlesků. Díky obsahu henny a dalších bylinek o vlasy pečuje, posiluje je a dodává jim zdravý lesk.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(3)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Cosmetikabio barva na vlasy popelavá blond je 100% přírodním produktem. Nejen že vlasům propůjčí zářivou barvu, ale zároveň jim poskytuje kvalitní péči důležitou pro jejich zdravý vzhled. Barvy Cosmetikabio obsahují pouze směs rostlin pro lesklé a zdravé vlasy, a přitom je během barvení nadměrně nevysuší.

Barva na vlasy popelavá blond je směsí cassiy, indiga, henny a dalších rostlin, a nabízí tak čistě přírodní alternativu ke klasickým barvám na vlasy. Odstín popelavá blond dodá vašim kadeřím krásnou blond barvu bez červených či zrzavých odlesků. Směs bylin zároveň posiluje vlasové vlákno, dodává mu lesk a hebkost. Barva vlasy nijak nezatěžuje, naopak jim dodává přirozený objem. Zároveň pečuje i o pokožku hlavy, pomáhá odstraňovat lupy i nadměrné maštění či podráždění.

Čistě rostlinné barvy Cosmetikabio jsou složeny pouze z kvalitní henny (Lawsonia inermis) a dalších rostlin, které doladí barvený odstín a podpoří regeneraci vlasu i pokožky. Rostlinné barvy nepoškozují vlasy, protože do vlasu nepronikají, pouze se navážou na keratin ve vlasu obsažený. Výsledná barva je takto značné závislá na původní barvě vlasů a na individuálním stavu vlasu. Každým dalším barvením se vrstva rostlinné barvy na vlasu zvětšuje, takže barva může v důsledku častého barvení mírně tmavnout, ale také lépe chytá.

Vymývání barvy je značně individuální a nelze zaručit žádnou minimální dobu, po kterou barva zůstane v podobě jako těsně po barvení. Díky tomu, že rostlinná barva nepoškozuje vlas ani není škodlivá pro pokožku, je možné barvení opakovat častěji než u chemických barev. V případě, že je výsledná barva neuspokojivá či jinak neodpovídá požadavkům, je možné prakticky ihned nabarvit znovu a barvu tak zkorigovat. Rostlinná barva nikdy nezesvětlí barvu, a to jak původní, tak tu dosaženou předchozím barvením. V případě barvení šedin se doporučuje dvoufázové barvení.

Použití: Při přípravě barvy a samotném procesu barvení se řiďte pokyny na krabičce.

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.

Ostatní kategorie: No Poo Barvy

Barva: blond

Výrobce: Michaela Kochanová, Podkrušnohorská 2052 , 43601, Litvínov, Česká republika , tel: +420 603914171

Z blogu (3)

Jak na přírodní barvení aneb Nebojte se henny

Co všechno umí henna

Jak správně používat hennu

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?