SANTE Báze pod oční stíny 1 ks

SANTE Báze pod oční stíny 1 ks

Sypká báze pod oční stíny prodlouží výdrž pudrových stínů a zabrání jejich slévání do vrásek, ale také dodá na intenzitě barvy. Snadno se nanáší, nezanechává hrudky a nedrolí se.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sypká báze pod oční stíny Santé nejenže prodlouží výdrž pudrových stínů a zabrání jejich slévání do vrásek, ale také dodá na intenzitě barvy. Díky lehké konzistenci se báze snadno nanáší, nezanechává hrudky a nedrolí se. Lehce přilne k očnímu víčku a napomůže snadnější aplikaci samotného očního stínu. Navíc díky obsahu přírodních pigmentů a slídy zvýrazní barvu stínu a dodá mu na intenzitě. Báze nejenže zabrání slévání a rozmazávání očních stínů, ale také pečuje o jemnou pokožku očního okolí díky obsahu rostlinných olejů a výtažků.

O ochranu citlivé pleti se stará jojobový olej bohatý na množství vitaminů, živin a také přirozený SPF 4. Pokožka je tak ochráněna před nepříznivým vlivem slunečních paprsků a před známkami předčasného stárnutí. Jojobový olej v kombinaci s výtažky z Aloe vera, granátového jablka a mandlovým olejem pokožku vyživují a chrání před podrážděním. Sypká podkladová báze tak o citlivou pokožku očního okolí pečuje a současně napomáhá dlouhotrvajícímu líčení.

Použití: Malé množství podkladové báze naneste prsty na oční víčko a lehce rozetřete. Poté aplikujte oční stíny.

Barva: bílá

Výrobce: SANTÉ Naturkosmetik GmbH, Zur Kräuterwiese, 31020 Salzhemmendorf Německo, www.sante-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?