Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Lavera Báze pod oční stíny, Trend Sensitiv 9 ml

Lavera Báze pod oční stíny, Trend Sensitiv 9 ml

Skladem na pobočce

Kvalitní přírodní báze pod oční stíny je skvělým pomocníkem pro každodenní líčení. Prodlouží výdrž očních stínů a zároveň zvýrazní jejích barevnou pigmentaci pro dokonalý efekt líčení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Báze pod oční stíny Lavera je skvělým produktem pro vaše bezchybné každodenní líčení. Báze pod oční stíny vám napomůže dosáhnout perfektních výsledků s libovolnými očními stíny, ať už mají sypkou či kompaktní formu. Díky unikátní gelové konzistenci, která se velice snadno roztírá, přitahuje pigmenty, které uzamkne ve svém povrchu a tak zaručí celodenní výdrž očního make-upu. Tento efekt umožňuje použití i velmi výrazných očních stínů bez obav z rozmazávání, opadávání pod oči či ztráty barevné pigmentace.

Gelová textura je velice příjemná a nezanechává na očích pocit zatížení. Zároveň nelepí a nedráždí oční okolí díky kvalitnímu složení z přírodních ingrediencí. Pokožka v okolí očí je velice tenká a náchylná k jakémukoliv podráždění, proto je vhodné používat produkty, které jsou určeny i pro citlivé oči. Tato báze pod oční stíny je dermatologicky testována a vhodná i pro nositelky kontaktních čoček.

Složení s přírodními oleji a rostlinnými výtažky dodává jemné pokožce očních víček množství prospěšných látek a do hloubky ji hydratuje. Napomáhá tak zabránit nadměrnému vysušení a předčasnému vzniku vrásek v okolí očí. Textura báze dokonale a rovnoměrně pokryje oční víčko, sjednotí jeho povrch a poskytne tak perfektní plátno pro vaše dlouhotrvající nalíčení.

 

Perfektní základ pro líčení

Báze pod oční stíny Lavera Trend Sensitiv je skvělým pomocníkem, se kterým dosáhnete dokonalého nalíčení očí. Báze pod oční stíny obvykle tvoří základ ze silikonů, které ale ve výsledku mohou ucpávat kožní póry a jemnou pokožku očního víčka zatěžovat. Báze pod oční stíny Lavera je ale vyráběna z kvalitních přírodních ingrediencí.

Stíny zářivé a dlouhotrvající

Báze pod oční stíny je mocným spojencem pudrových i krémových očních stínů a dokáže z nich vytáhnout opravdu maximum. Jednak zvyšuje jejich pigmentaci, a díky bázi tak vytvoříte líčení vyšší intenzity a barvy o poznání lépe vyniknou. Zároveň ale báze zaručuje lepší přilnutí očního stínu k víčku, a tím i dlouhotrvající výdrž, která zvládne jakékoliv náročné podmínky.

Přírodní složky

Báze pod oční stíny Lavera obsahuje ale také cenné pečující ingredience, jako je například arganový olej, který má skvělé vyživující účinky a zároveň spolu s bambuckým máslem bojuje proti vzniku vrásek, na které je tenká pokožka očních víček náchylná. Šťáva z Aloe vera zase zklidňuje jakékoliv podráždění a oční okolí příjemně osvěží.

Použití: Naneste bázi štětcem či konečky prstů rovnoměrně na oční víčka a nechte několik vteřin zaschnout.

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4 , D-30974, Wennigsen , Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?