Prohlédněte si vaše seznamy přání

Sonett Bělicí prostředek a odstraňovač skvrn 450 g

Sonett Bělicí prostředek a odstraňovač skvrn 450 g

Značka: Sonett
Certifikáty: VEGAN, CSE
Certifikát VEGAN
Balení:
109
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Bělicí prostředek si poradí se zažloutlým bílým prádlem i s odolnými skvrnami na oblečení a na nádobí. Díky přírodnímu složení na bázi kyslíku je bělicí prostředek mimořádně účinný a zároveň šetrný.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(7)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Bělicí prostředek Sonett si poradí nejen se zažloutlým bílým prádlem, ale také s odolnými skvrnami na oblečení i na nádobí. Díky přírodnímu složení na bázi kyslíku je bělicí prostředek mimořádně účinný a zároveň šetrný.

Bělicí prášek nejen že projasní zažloutlé bílé prádlo i zašedlé záclony, ale také si poradí s odolnými fleky od trávy, červeného vína, ovoce, kávy či červené řepy. Obsažené bělicí látky na bázi kyslíku účinně odstraní nečistoty usazené v textilních vláknech a prádlo krásně prozáří.

Díky přírodnímu složení bez přidaných chemikálií je bělicí prostředek účinný, ale také šetrný k textilu i k životnímu prostředí. Složky obsažené v prášku se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat  na přirozeně se vyskytující látky, a zbytečně tak nezatěžují životní přostředí.

Značka Sonett nabízí již od 70. let ekodrogerii, která je šetrná k životnímu prostředí i lidskému organismu. Firma je držitelem certifikátů kvality pro kompletní sortiment, a sice Natural Care Product (NCP), Natural Cosmetic Standard, CSE, Stop Climate Change a Vegan Society.

Použití: Pro praní bílého prádla přidejte do zásobníku pračky 60 ml bělicího prostředku a perte při 50°C či vyšších teplotách. Pro odstranění skvrn ze silně znečištěného stálobarevného prádla rozpusťte 30 ml prostředku ve 3 litrech vody a prádlo nechte přes noc namočené.

Tip: Bělicí prášek můžete použít i pro mytí znečištěného nádobí, například od červené řepy či kávy. Do zásobníku myčky či přímo do dřezu přidejte 15 ml bělicího prášku.

Upozornění: Před použitím na barevné prádlo nejprve otestujte jeho stálobarevnost. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.

Ostatní kategorie: Bělidla na prádlo

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5 , D-88693, Deggenhausen, Německo

Složení:

Bělící látky na bázi kyslíku (>30 %) , Soda (15-30 %)
Z blogu (7)

10 důvodů, proč přejít na ekodrogerii

Jak stárne Berlíňanka

Jak vybírat přírodní čisticí prostředky

Jarní úklid s přírodou

Neperte toxicky, zvolte přírodu!

Předsevzetí v rámci přírodní kosmetiky

Vánoční úklid - čistá domácnost, čistá mysl

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Průměrný / Tereza 17. 9. 2016 17:35

Nebělil a skvrny neodstraňoval. Používán na pleny, prané ve vysokých teplotách.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

Bělící látky na bázi kyslíku (>30 %) , Soda (15-30 %)

Nenašli jste to pravé? Co tohle?