Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Taoasis Benzoe Siam 20%, Bio Demeter 5 ml

Taoasis Benzoe Siam 20%, Bio Demeter 5 ml

Hřejivá vůně benzoe připomíná vanilku, prohloubí odpočinek a pomůže vám zapomenout na starosti. Působí také proti migréně.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Éterický olej Benzoe Siam Taoasis si vás získá svou hřejivou, sladkou vůní, jež trochu připomíná vanilku. Olej v alkoholu je vhodný hlavně do aromalampy či difuzéru. Benzoe se získává z pryskyřice stromu styrax a často se přidává do kadidlových směsí. V aromaterapii působí pozitivně na psychiku i fyzické tělo.

Po vanilce vonící benzoe pomáhá prohlubovat odpočinek, ulevuje od stresu a duševního vyčerpání, a díky tomu je vhodná k podpoření meditace. Hřejivá sladká vůně vám pomůže zapomenout na starosti každodenního života, uvolní mysl a současně působí proti bolestem hlavy i migrénám. V aromaterapii se osvědčila také jako podpora činnosti trávicího ústrojí, ulevuje při plynatosti a zastavuje průjmy.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není určený pro těhotné ženy a děti do 10 let. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?