Vykuřovadla.cz BÍLÁ ŠALVĚJ & DRAČÍ KREV vykuřovací svazek 34 g

Vykuřovadla.cz BÍLÁ ŠALVĚJ & DRAČÍ KREV vykuřovací svazek 34 g

273
Skladem u dodavatele
Možnosti dodání: Do týdne u vás
Praha, Karlín > 2 ks

Vykuřovadlo bílá šalvěj a dračí krev je silné spojení mocně očišťujících bylin. Určené k detoxikaci všeho, co není vidět…

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Svazek bílá šalvěj a dračí krev od Vykuřovadla.cz je spojením dvou mocně očišťující bylin. Svazek je určený k očištění prostoru od emocionálních a dalších nečistot, které nejsou na první pohled vidět, ale jsou cítit. Skvělé k pravidelnému používání v domácnostech s hutnější atmoškou, terapeutických prostorech nebo při stěhování na nová místa. Jak na to?

Zavřete všechna okna i dveře v dané místnosti a celé to komplet začuďte, co nejvíc to půjde. Chvíli nechte dým, aby do sebe nasál, co je potřeba, a pak otevřete okna dokořán a vše opravdu pečlivě vyvětrejte. Opakujte podle potřeby nebo pocitu, dokud se vám neuleví.

Bílá šalvěj je jednou z nejposvátnějších indiánských bylin a nejoblíbenější očistné vykuřovadlo. Vyznačuje se velmi specifickou vůní, která očišťuje prostor od negativních vlivů. Přitahuje pozitivní energii, uvolňuje mysl a pozvedá vědomí. Přináší světlo, chuť a radost do života.Má mužskou - jangovou energii.

Dračí krev je silně očišťující pryskyřice s jihoamerického stromu. Indiáni ji běžně používají k zahojení nejrůznějších drobných poranění, k léčbě kůže i k vnitřním očistám. Jedná se o velmi komplexně zaměřenou bylinu, co se detoxikace týče.

Šamanské svazky stačí jen na jednom konci zapálit, sfouknout a pohybem ruky rozdmýchávat dým kolem sebe. Můžete jej také pálit na uhlíku (rychlozápalné uhlíky z Řecka), ve vykuřovacích píckách, kadidelnici, miskách a nebo je můžete přidávat do směsí. 

Jak na vykuřování?

Uhlík umístěte buď přímo mřížku kadidelnice, nebo (pokud máte kadidelnici bez mřížky), naplňte kadidelnici asi do ¾ pískem nebo himalájskou solí. Písek ani sůl není třeba po každém vykuřovaní měnit, stačí odebrat již použitý uhlík se zbytky vykuřovadla. 

Sůl není vhodná do všech druhů kadidelnic! (např. RAKU, kovových či vyrobených z porézních materiálů). 

Do pinzety či kleští na uhlíky uchopte rychlozápalný uhlík a sirkou nebo zapalovačem ho zespoda zapalte. Počkejte 15-20 sec. než uhlík přestane jiskřit a vydávat kouř, položte jej do kadidelnice na písek.

Po cca 30 sec., kdy se uhlík začne zbarvovat do šeda již můžete na uhlík sypat vykuřovadlo. Uhlík hoří 20-80 minut (podle velikosti) a během této doby můžete kdykoliv podle potřeby vykuřovadlo přisypat.

Pro vykuřování bylin a vonných dřev (např. palo santo, cedrové dřevo) použijte plátek mica. 

Historie vykuřování

Spalování bylin, vonných dřívek a pryskyřic byla pravděpodobně v těch nejranějších dobách pouze náhoda. Zkrátka byla do ohně vhozena nějaká aromatická rostlinka nebo dřivko, přičemž se poté vytvořilo krásné aroma, které mělo navíc i příznivé účinky na tělo i duši člověka. První vykuřovací substancí byl nejspíše jantar. Poté následovalo využívání rostlin rituálním, magickým a náboženským účelům.

Šamani a léčitelé po celém světě postupně poznávali jednotlivé účinky substancí po spalování a začali je naplno využivat. Prostřednictvím hořícího dřeva, rostlin či pryskyřic odesílali poselství ve formě modliteb, proseb či zaklínadel. Praktikování vykuřování bylo doloženo v civilizaci cca 7200 let př.n.l. ve Skandinávii, kde byly nalezeny malé kousky kuřidla ve formě koláčků. O několik tisíciletí později byla praxe vykuřování již neodmyslitelně spjata s náboženským a kulturním životem antických civlizací.

Vykuřovadla.cz jsou rodinná firma zabývající se dovozem těch nejkvalitnějších vonných substancí z celého světa. Na českém trhu působí více než 10 let, zakládají si na prvotřídní kvalitě dováženého zboží, které vybírají osobně, s citem a na základě dlouholetých zkušeností v oboru. 

Výrobce: Vykuřovadla s.r.o., Stříbrná Lhota 539, Mníšek pod Brdy , , Česká republika

Podrobné složení produktu

Negativní pocity: strach a nejistota

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Negativní pocity: strach a nejistota

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?