Vykuřovadla.cz Kovové kleště na uhlíky 1 ks

Vykuřovadla.cz Kovové kleště na uhlíky 1 ks

167
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás
Praha, Karlín > 2 ks / Praha, Palác Lucerna > 2 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 1 ks

Kovové kleště na uhlíky k vykuřování. 

Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Kovové kleště složí k jednoduchému uchopení a přemisťování uhlíků při vykuřování.

Historie vykuřování

Spalování bylin, vonných dřívek a pryskyřic byla pravděpodobně v těch nejranějších dobách pouze náhoda. Zkrátka byla do ohně vhozena nějaká aromatická rostlinka nebo dřivko, přičemž se poté vytvořilo krásné aroma, které mělo navíc i příznivé účinky na tělo i duši člověka. První vykuřovací substancí byl nejspíše jantar. Poté následovalo využívání rostlin rituálním, magickým a náboženským účelům.

Šamani a léčitelé po celém světě postupně poznávali jednotlivé účinky substancí po spalování a začali je naplno využivat. Prostřednictvím hořícího dřeva, rostlin či pryskyřic odesílali poselství ve formě modliteb, proseb či zaklínadel. Praktikování vykuřování bylo doloženo v civilizaci cca 7200 let př.n.l. ve Skandinávii, kde byly nalezeny malé kousky kuřidla ve formě koláčků. O několik tisíciletí později byla praxe vykuřování již neodmyslitelně spjata s náboženským a kulturním životem antických civlizací.

Tip: K dosažení nejlepšího vonného efektu vykuřujte směsi v elektrických kadidelnicích nebo vykuřovacích píckách. Pokud však spalujtete na uhlíku, pak je dobré používat plátky mica a rychlozápalné uhlíky z Řecka, které jsou ve vysoké čistotě a kvalitě, bez zápachu.

Vykuřovadla.cz jsou rodinná firma zabývající se dovozem těch nejkvalitnějších vonných substancí z celého světa. Na českém trhu působí více než 10 let, zakládají si na prvotřídní kvalitě dováženého zboží, které vybírají osobně, s citem a na základě dlouholetých zkušeností v oboru. 

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Výrobce: Vykuřovadla s.r.o., Stříbrná Lhota 539, Mníšek pod Brdy , , Česká republika

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?