English Tea Shop Bílé Vánoce, plechová kazeta

English Tea Shop Bílé Vánoce, plechová kazeta

Sada porcovaných čajů Bílé Vánoce obsahuje kombinace zelených, černých i bylinných čajů, mezi kterými si každý vybere ten svůj oblíbený. Díky plechové kazetě je sada navíc krásným dárkem.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sada porcovaných čajů English Tea Shop Bílé Vánoce obsahuje kombinace zelených, černých i bylinných čajů, mezi kterými si každý vybere ten svůj oblíbený. Kvalitní čajové lístky společně se sušenými bylinkami, kořením a kousky ovoce tvoří jedinečné chutě, které vás potěší během dlouhých zimních večerů a zpříjemní chvilky strávené s přáteli a rodinou.

V dárkové sadě naleznete bezkofeinový čaj rooibos Jízda na saních, která voní a chutná po skořici, hřebíčku a pomerančové kůře s kousky jablek. Rooibos Šťastné Vánoce bez kofeinu je ochucen skořicí, zázvorem, kardamomem a muškátovým oříškem společně s vanilkovým luskem, stejně tak jako černý čaj Šťastné Vánoce. Ovocný exotický čaj Ananas& banán v sobě spojuje ibišek s osvěžujícími tóny ovoce a sladkého rooibosu. Kořeněná Malina, vanilka& skořice s kousky ovoce, skořicí, hřebíčkem a vanilkovými lusky vás příjemně osvěží.

Ochucený čaj Jablko, máta& skořice kombinuje černý i zelený čaj se šťavnatým jablkem a lístky máty. Zelený čaj také naleznete v ochuceném čaji Mučenka, mango& jahoda s jemnými exotickými tóny i v přirozeně sladkém čaji Vanilka, máta& mango, který kombinuje sladké ovoce a lusky vanilky. Ovocný bylinný čaj Granátové jablko, černý rybíz& broskev spojuje sladký rooibos s růžovými lístky doplněnými o chuť broskví a granátového jablka.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody. Bylinné, ovocné a černé čaje zalívejte horkou vodou, zelený čaj zalijte vodou o teplotě 70°C. Nechte louhovat 3- 4 minuty a poté podle chuti oslaďte.

Tip: Sada je praktickým a originálním vánočním dárkem.

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Jízda na saních: Rooibos, kousky skořice, Kousky jablek, Hřebíček, Pomerančová kůra, příchuť soursop, Příchuť pomeranče Šťastné Vánoce: Zelený čaj, kousky skořice, kousky zázvoru, kousky kardamonu, kousky muškátového oříšku, kousky hřebíčku, kousky máty, Granátové jablko, Příchuť granátového jablka, příchuť citronové trávy Vánoce bezkofeionové: Rooibos, kousky skořice, kousky zázvoru, kousky kardamonu, Kousky granátového jablka, kousky muškátového oříšku, pepř, Hřebíček, příchuť citronové trávy, Příchuť granátového jablka Ananas a banán: Ibišek, Citronová tráva, Citronová kůra, Šípek, Rooibos, Příchuť ananasu, příchuť banánu Malina, vanilka a skořice: kousky skořice, Hřebíček, pražená cikorka, kousky vanilkových lusků, kousky malin, Příchuť malin, Příchuť vanilky, Příchuť skořice Jablko, máta a smetana: Černý čaj, Zelený čaj, Kousky jablek, lístky máty, příchuť jablek, Příchuť máty, Příchuť smetany Granátové jablko, černý rybíz a broskev: Rooibos, Kousky granátového jablka, Kousky jablek, kousky růžových okvětních lístků, Příchuť černého rybízu, příchuť broskve, Příchuť granátového jablka Passion Fruit, mango a jahoda: Zelený čaj, Citronová tráva, lístky máty, lístky šípku, Příchuť jahod, příchuť passion fruit, příchuť manga Vanilka, máta a mango: Zelený čaj, Citronová tráva, lístky máty, kousky skořice, Příchuť vanilky, příchuť manga, Příchuť máty

Možné alergeny: Pomerančová kůra, Citronová tráva, Citronová kůra, Citronová tráva, Citronová tráva

Obal: papírový

Přebal: kovový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?