Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

English Tea Shop Bílý čaj, liči a kakao, bio

English Tea Shop Bílý čaj, liči a kakao, bio

Bílý čaj obohacený o kousky kakaa, skořici, kokos a lahodné liči si získá vaše chuťové buňky příjemným, sladce kořeněným aroma.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bílý čaj English Tea Shop liči a kakao vám díky obsahu teinu zpříjemní brzké ranní vstávání a nakopne vás novou energií kdykoliv v průběhu dne. Jemnou chuť čajových lístků doplňují tóny skořice a praženého kakaa, které spolu s liči dodávají čaji sladce kořeněné aroma, jež si získá každého čajového gurmána.

Bílý čaj tvoří díky své jemné svěží chuti výborný základ této čajové směsi. Je lehce nasládlý a obsažený tein mu dodává výborné povzbudivé účinky. Čaj je bohatý na antioxidanty, které chrání buňky těla před nadměrným stresem i předčasným stárnutím. Tento čaj English Tea Shop má neobvyklou, sladce kořeněnou chuť díky přidané skořici, praženému kakau, kouskům kokosu a lahodnému čínskému ovoci liči, jež si vás získá svou jemně sladkou chutí.

Značka English Tea Shop podporuje bio farmaření a fair trade produkci v 25 zemích světa. Svou výrobou se řadí do kategorie „bezuhlíková“. Veškerý obalový materiál je biologicky odbouratelný a recyklovatelný.

Příprava: Čajový sáček vložte do hrnku, zalijte 200 ml vroucí vody a nechte 2-3 minuty louhovat.

Tip: Pro přípravu ledového čaje zalijte 6 sáčků čaje 500 ml vroucí vody. Nechte louhovat 5-6 minut a poté přidejte ještě 500 ml horké vody. Nechte vychladit. Před podáváním můžete přidat kostky ledu a libovolně osladit.

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149, Londýn, Velká Británie

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Výborný čaj! / David 18. 3. 2018 10:25

Ač se to možná podle složení nezdá, je to chuťově skvěle vyvážený čaj, jsem z něho přímo nadšený. Nejvíce voní po kokosu a kakau, ale i liči je v chuti zřetelné. Jemný čaj, který mě ohromně překvapil a určitě ho opět koupím.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?