Hračky pro zvířata

Hračky pro zvířata jsou navrženy speciálně tak, aby si s nimi vaši domácí mazlíčci užili co nejvíce zábavy a zůstávali neustále aktivní a zvídaví. Vybírat můžete z velkého množství barev i materiálů, což zaručuje, že váš čtyřnohý miláček nudou rozhodně trpět nebude. Samozřejmostí jsou netoxické a recyklované či recyklovatelné materiály.

Filtry a parametry produktů:

Beco Ball Small

Malý zelený míček pro psy Small je skvělou hračkou pro všechna plemena psů. Míček je vyroben pouze z přírodních netoxických materiálů, přesto je odolný a vhodný i pro ty největší milovníky žvýkání.

Beco Ball Medium

Středně velký zelený míček pro psy Medium je skvělou hračkou pro všechna plemena psů. Míček je vyroben pouze z přírodních netoxických materiálů, přesto je odolný a vhodný i pro milovníky žvýkání.

Beco Ball Medium

Středně velký růžový míček pro psy Medium je skvělou hračkou pro všechna plemena psů. Míček je vyroben z přírodních netoxických materiálů, přesto je odolný a vhodný i pro ty největší milovníky žvýkání.

Beco Ball Medium

Středně velký modrý míček pro psy Medium je skvělou hračkou pro všechna plemena psů. Míček je vyroben z přírodních netoxických materiálů, přesto je odolný a vhodný i pro ty největší milovníky žvýkání.