MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Sprchové krémy

Sprchové krémy nahradí sprchový gel i tělové mléko. V jednom kroku jemně čistí nečistoty a zanechávají pokožku čistou, zatímco přidané hydratační přísady ve sprchovém krému pokožku vyživují a hydratují. Sprchové krémy jsou šetrnější, než běžné sprchové gely, zbytečně nevysušují pokožku, zato ale hydratují a zahalí vás do jemné vůně a sametové hebkosti.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Složení
Vůně - druh
Cena
-
Novinka
15 Kč
Jemný sprchový krém s ovesným extraktem a aloe vera jemně očistí pokožku a provoní ji květinovo vanilkovými tóny.
219 Kč
Citrusový sprchový krém regeneruje pokožku již během sprchování. Bohatá krémová myje pokožku účinně a přitom bez nežádoucího vysušování.
219 Kč
Růžový sprchový krém s lehkou květinovou vůní působí blahodárně na smysly, harmonizuje a navozuje pocit zklidnění. Krémová emulze pěstí pokožku již během sprchování.
219 Kč
Levandulový sprchový krém Weleda nabízí uvolňující zážitek během sprchování. Levandulový éterický olej zklidňuje centrální nervovou soustavu, uvolňuje a podporuje dobrý spánek.
Novinka
239 Kč
Sprchový krém s relaxační vůní levandule obsahuje šetrné mycí složky, které jsou doplněné o mandlový a meruňkový olej. Pokožka tak bude po sprchování hebká bez pocitu pnutí.
219 Kč
Rakytníkový sprchový krém regeneruje pokožku již během sprchování. Krémová pěna plná cukerných tenzidů myje účinně a bez vysušování. Rakytníkový a sezamový olej pokožku vyživují a zanechávají ji jemnou.
389 Kč
Jemná pěna účinně čistí podrážděnou a namáhanou pokožku celého těla od environmentálních znečišťujících látek a vlastních vedlejších metabolických produktů. Pokožka je zklidněná, zvláčněná a posílená.
199 Kč
Přírodní mycí krém je výborným univerzálním pomocníkem pro péči o pokožku celého těla. Kůži spolehlivě umyje díky obsahu rostlinných tenzidů, aniž by ji dráždil a vysušoval.
Novinka
 
Sprchový krém s osvěžující vůní mochita obsahuje šetrné mycí složky, které jsou doplněné o mandlový a meruňkový olej. Pokožka tak bude po sprchování hebká bez pocitu pnutí.