MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Laky na rty

Laky na rty jsou revolučním produktem v líčení a dodají vašeim rtům okouzlující sytý odstín. Zároveň vydrží velmi dlouho a dodávají rtům hydratační látky díky složení z přírodních vosků a olejů, jenž rty opečovávají.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Složení
Cena
-
Výprodej
348 Kč
Lak na rty v temně granátovém odstínu dodá vašim rtům sametově matný look a současně o ně bude pečovat díky jojobovému oleji a karnaubskému vosku, které je krásně zvláční.
Výprodej
348 Kč
Matný lak na rty v temně rudém, burgundském odstínu bude slušet všem tmavovláskám, které touží po výraznějším líčení. Lesk je bohatý na pečující ingredience, které rty zvláční.
Výprodej
348 Kč
Karmínově červený lak na rty s matným finišem podtrhne vaši přirozenou krásnu a díky složení s jojobovým olejem nebo karnaubským voskem rty zvláční a ochrání před vysušením.
Výprodej
190 Kč
Lesk na rty v temně granátovém odstínu by neměl chybět žádné tmavovlásce, která touží po výraznějším líčení. Složení díky přírodním olejům a máslům jemně pečuje o citlivou pokožku rtů.
Výprodej
190 Kč
Krvavě červený odstín je vhodný pro všechny odvážné světlovlásky. Má pečující složení s přírodními oleji a sladce vanilkovouo vůni.