Prohlédněte si vaše seznamy přání
BiOOO dny dopravy zdarma

Laky na rty

Laky na rty jsou revolučním produktem v líčení a dodají vašeim rtům okouzlující sytý odstín. Zároveň vydrží velmi dlouho a dodávají rtům hydratační látky díky složení z přírodních vosků a olejů, jenž rty opečovávají.

Filtrovat produkty
Sleva 20 %
348 Kč   278 Kč
Karmínově červený lak na rty s matným finišem podtrhne vaši přirozenou krásnu a díky složení s jojobovým olejem nebo karnaubským voskem rty zvláční a ochrání před vysušením.
Sleva 20 %
348 Kč   278 Kč
Lak na rty v temně granátovém odstínu dodá vašim rtům sametově matný look a současně o ně bude pečovat díky jojobovému oleji a karnaubskému vosku, které je krásně zvláční.
Sleva 20 %
348 Kč   278 Kč
Matný lak na rty v temně rudém, burgundském odstínu bude slušet všem tmavovláskám, které touží po výraznějším líčení. Lesk je bohatý na pečující ingredience, které rty zvláční.
Výprodej
190 Kč
Lak na rty v terakotově červeném odstínu rty rovnoměrně pokryje intenzivní barvou s efektem glazury a zároveň o ně pečuje. Tento odstín bude ladit hlavně k měděným či světle hnědým vlasům.
Výprodej
190 Kč
Lak na rty v jemném tělovém odstínu je vhodný pro lehké denní líčení. Zdůrazní přirozený tvar rtů a provoní je po vanilce.
Výprodej
190 Kč
Lesk na rty v temně granátovém odstínu by neměl chybět žádné tmavovlásce, která touží po výraznějším líčení. Složení díky přírodním olejům a máslům jemně pečuje o citlivou pokožku rtů.
Výprodej
190 Kč
Krvavě červený odstín je vhodný pro všechny odvážné světlovlásky. Má pečující složení s přírodními oleji a sladce vanilkovouo vůni.
Sleva 20 %
 
Lak na rty s matným efektem díky minerálním pigmentům a pečujícímu složení dodá vašim rtům jemný tělový odstín, který je vhodný pro každou příležitost.
Sleva 20 %
 
Lak na rty se sametově matnou texturou dodá rtům svěží humrový odstín a zároveň o ně pečuje díky obsahu karnaubského vosku nebo jojobového oleje.
Sleva 20 %
 
Matný lak na rty v malinově růžovém odstínu zvýrazní přirozený tvar rtů a bude slušet především blondýnkám. Rychle zasychající pečující složení rty zvláčňuje a chrání před vysušením.
Sleva 20 %
 
Lak na rty s matným finišem dodá rtům sametově hebký vzhled a zároveň je zvláčňuje a chrání před vysušením. Rumělkový odstín bude slušt zejména blondýnkám a zrzkám.