Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý srpen.

Kompaktní pudry

Přírodní pudr zmatní pleť na celý den a dodá jí sametový vyhlazený vzhled. Pudr můžete používat samostatně či ve spolupráci s vaším oblíbeným make-upem. Díky obsahu rostlinných výtažků pudr nezatěžuje pleť, nevysušuje ji a nezpůsobuje podráždění. Kompaktní balení s sebou můžete snadno nosit v kabelce a upravit líčení i během dne.

Filtrovat produkty
240 Kč
Kompaktní pudr vhodný pro všechny typy pleti vám pomůže vykouzlit sametový vzhled pleti. Náhradní náplň pudru můžete vložit do originálního obalu PuroBIO či do vaší magnetické paletky.
ZAO
263 Kč
Náplň kompaktního pudru ve světlém odstínu je praktickou a k přírodě šetrnou volbou. Pudr dokonale zafixuje vaše líčení a dodá pleti sametový vzhled.
240 Kč
Kompaktní pudr vhodný pro všechny typy pleti vám pomůže vykouzlit sametový vzhled pleti. Náhradní náplň pudru můžete vložit do originálního obalu PuroBIO či do vaší magnetické paletky.
ZAO
522 Kč
Kompaktní pudr ve středním odstínu dodá vaší pleti matný vzhled, aniž by ji vysušoval či dráždil. Je bohatý na přírodní ingredience a zdokonaluje vzhled pokožky.
ZAO
522 Kč
Kompaktní pudr ve světlém odstínu s teplým podtónem dokonale zmatní vaši pleť a zanechá ji hedvábně jemnou. Zároveň prodlouží výdrž vašeho nalíčení.
ZAO
522 Kč
Kompaktní pudr s přírodními složkami dodá vaší pleti vyhlazený a dokonale matný vzhled, aniž by ji vysušil. Tento odstín je vhodný pro středně tmavou a opálenou pleť.
ZAO
522 Kč
Pudr pro zmatnění pleti v tmavším odstínu sjednocuje vzhled a tón pleti a zároveň prodlouží výdrž make-upu. Neobsahuje potenciálně škodlivé složky.
ZAO
163 Kč
Pudřenka s hedvábně jemným povrchem nanese rovnoměrně kompaktní i sypké pudry a je skvělým doplňkem do každé kosmetické taštičky.
ZAO
522 Kč
Kompaktní pudr v elegantním balení je ideální volbou do kabelky či na cestování. Dokonale zmatní vaši pleť, dodá jí sametový vzhled a prodlouží výdrž líčení.
ZAO
263 Kč
Kompaktní pudr ve formě náplně šetří přírodu i vaši peněženku. Tento odstín je vhodný pro středně tmavou a opálenou pleť a dodá vaší pleti dokonale matný vzhled.
839 Kč
Transparentní kukuřičný pudr absorbuje z pleti veškerou mastnotu a navíc perfektně zafixuje váš make-up. Jemné pigmenty jsou vhodné pro všechny tóny pleti.
299 Kč
Terra Cotta pro konturování a rozjasnění pleti s matným oříškově hnědým odstínem. Díky olivovému a meruňkovému oleji je vhodná i pro tu nejcitlivější pokožku.
299 Kč
Terra Cotta pro konturování a rozjasnění pleti s matným medově hnědým odstínem. Díky olivovému a meruňkovému oleji je vhodná i pro tu nejcitlivější pokožku.