Šampony na barvené vlasy

Když už investujete nemalé peníze do barvy na vlasy či péče kadeřníka, jistě si přejete, aby barva a její lesk vydržel co nejdéle. Ideální je proto používat speciální kosmetiku určenou na barvené vlasy. A protože vlasy už dostávají zabrat samotným procesem barvení, je nejlepší, pokud zvolíte šampony na barvené vlasy s přírodním složením. Díky olejům a výtažkům z rostlin dokážou barvu zafixovat a přitom vlasy vyživit. Ty jsou lesklé, plné síly a přitom se barva nevymývá. Na výběr jsou ale i šampony s henou podporující červené odstíny či šampony, které vlasy na proces barvení připraví. Šampon na barvené vlasy si můžete vyrobit i sami doma díky DIY koncentrátu.

Top produkty
Les couleurs de Jeanne Radiance fixační šampon pro barvené vlasy 230 ml
pro fixaci a ochranu barvy po barvení vlasů. Obsahuje BIO aloe vera a kaméliový olej pro hydrataci, regeneraci a zacelení vlasového vlákna. Je vhodný pro všechny typy vlasů.
Poslední 2 ks!
334 Kč
Desert Essence Šampon pro barvené vlasy červené hrozny 237 ml
Šampon s obsahem červených hroznů chrání a pečuje o barvené vlasy díky vysokému podílu rostlinných látek a extraktů. Ty pečují o samotný vlas, ale také chrání barvu před rychlým vymytím.
Skladem > 5 ks
394 Kč
puroBIO cosmetics for Hair No Stress šampon 200 ml
Šampon na vlasy s rostlinnými extrakty je vhodný pro denní mytí poškozených, barvených a namáhaných vlasů. Dodává jim výživu, obnovuje pevnost a pružnost vlasových vláken.
Poslední 1 ks!
315 Kč
Seřadit produkty:
5 produktů
5 produktů
vymazat filtry