Prohlédněte si vaše seznamy přání
BiOOO dny dopravy zdarma

Pleťové čisticí gely

Čisticí pleťový gel je ideální volbou pro čištění pomocí vody. Vytváří jemnou a bohatou pěnu, která odstraňuje veškeré nečistoty a zanechává pokožku zářivou. Čisticí gely jsou obzvláště vhodné pro mastnější a problematickou pleť, protože čistí do póry do hloubky a působí preventivně proti vzniku pupínků.

Filtrovat produkty
420 Kč
Minerální čisticí gel na obličej jemně myje pleť a šetrně odličuje make-up a další nečistoty. Obsahuje sůl z Mrtvého moře, která pomáhá hojit záněty a mírní příznaky kožních problémů.
541 Kč
Jemný čisticí gel s obsahem Aloe vera z pokožky důkladně odstraňuje nečistoty a make-up, aniž by dráždil a vysušoval. Zklidňuje, zjemňuje a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy.
Sleva 21 %
 
Jemný čisticí pleťový gel Sensacea je určený pro velmi citlivou pleť náchylnou na zčervenání a trpící rozšířenými žilkami, nebo růžovkou. Jemně odstraňuje make up a další nečistoty a pokožku zklidňuje.
 
Čisticí gel s meduňkou a slézem pro obzvláště jemné každodenní čištění pleti. Přírodní zvlhčující látky chrání pokožku a zároveň citlivě odstraňují nečistoty a zbytky make-upu.