MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Pleťové vody

Pleťová voda je druhým krokem při odlíčení pleti. Spolehlivě odstraní drobné nečistoty a zároveň pokožku lehce tonizuje. Pleťová voda pokožku osvěží, projasní její barvu a lehce stáhne pleťové póry. Pleť je tak odolnější vůči nečistotám z okolí a méně náchylná k tvorbě nedokonalostí. Pleťovou vodu lze použít samotně, či v kombinaci s pleťovým mlékem nebo mycím gelem.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Konzistence
Složení
Typy pleti
Cena
-
134 Kč
Pleťová voda s éterickým olejem z čajovníku šetrně čistí pleť, zmírňuje svědění nebo začervenání. Pleť celkově regeneruje a pomáhá odstraňovat záněty.
137 Kč
Jalovcová voda je určena především pro aknózní pleť. Jemně ji čistí a zklidňuje, napomáhá stahovat rozšířené póry a urychluje hojení pupínků.
139 Kč
Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální foto pro vás již připravujeme. Pleťová voda se sladce květinovou vůní ylang-ylangu jemně čistí pleť, zklidňuje ji a chrání před vysušením. Zároveň jí navrací p
154 Kč
Levandulová pleťová voda zklidňuje pokožku obličeje i celého těla, čistí ji a brání před podrážděním. Je vhodná pro všechny typy pleti, zjemňuje, čistí a chrání před vznikem drobných zánětů.
174 Kč
Růžová pleťová voda pečuje o náročnou pokožku, čistí ji, zklidňuje a uzamyká potřebnou hydrataci. Pleťová voda s růžovým olejem zralou pleť zjemňuje a lehce tonizuje.
259 Kč
Pleťová mlha bez umělé parfemace pro fixaci make-upu zajistí stálost vašeho líčení během celého dne. Je vhodná pro všechny druhy pleti, které pomáhá chránit před vnějšími vlivy.
Novinka
556 Kč
Květová esence osvěžuje, hydratuje a vitalizuje všechny typy pleti. Přináší příjemné naladění v různých obdobích života ženy a rozvíjí její vnitřní i zevní krásu.
Novinka
556 Kč
Květová esence s růžovou vodou přináší zklidnění, kdy pomáhá ztišit koloběh rozvířených myšlenek, když je hlava přetížená.