Prohlédněte si vaše seznamy přání

Deodoranty ve spreji

Přírodní a bio deodoranty ve spreji představují klasiku, ke které se řada lidí ráda vrací. Jejich aplikace je velmi snadná, efekt okamžitý a ihned po použití přichází příjemný a výrazný pocit osvěžení. Sprejové deodoranty jsou v nabídce i pro citlivou a alergickou pleť a také v malém balení, vhodném do kabelek a na cesty. Přírodní a bio spreje proti pocení neobsahují freony, a tak nezatěžují životní prostředí.

Filtrovat produkty
288 Kč
Deo sprej Pure Spirit využívá síly přírodního kamence. Spolehlivě ochrání před vznikem tělesných pachů a je velice jemný i k té nejcitlivější alergické pokožce.
Novinka
275 Kč
Deodorant ve spreji na bázi krystalu kamence má přirozené adstringentní a antibakteriální účinky. Voní jako čerstvě utržené květy pivoňky doplněné o svěží pomeranč. Vhodný pro ženy.
179 Kč
Deodorant ve spreji s kamencem a zklidňující růžovou vodou. Účinná kombinace vykazuje nejen dezinfekční, ale také antiseptické a protizánětlivé účinky na jemnou pokožku podpaží.
379 Kč
Deodorant s uklidňující vůní růží pečuje o citlivou pokožku podpaží a zároveň díky obsahu éterických olejů eliminuje vznik tělesného zápachu. Balení s rozprašovačem lze opakovaně doplňovat.
209 Kč
Jemný deodorant Basis Sensitive pečuje o citlivou pokožku podpaží a současně halí tělo do lehké vůně růží. Díky přírodnímu složení chrání pokožku před vznikem tělesného zápachu.
229 Kč
Deodorant ve spreji s vůní růží pečuje o pokožku podpaží a zároveň ochrání před vznikem tělesného zápachu. Obsažené bylinné výtažky citlivou pokožku vyživují a chrání, aniž by ucpávaly kožní póry.
Novinka
275 Kč
Deodorant ve spreji na bázi krystalu kamence má přirozené adstringentní a antibakteriální účinky. Díky vůni ambry a santalu je určen pro muže, ale i ženy, které mají rády neotřelé pánské a unisex mošusové vůně.
216 Kč
Deo sprej bez hliníku s obsahem bambusových výtažků či oleje ze šalvěje brání rozkladu potu, působí antibakteriálně a udrží vaše podpaží příjemně svěží.
229 Kč
Deodorant ve spreji s výtažky z limety a verbeny chrání před vznikem tělesného zápachu a halí tělo do osvěžující vůně. Bylinné výtažky pečují o jemnou pokožku podpaží, aniž by ucpávaly pleťové póry.
406 Kč
Jemný deodorant ve spreji pro citlivou a atopickou pokožku. Spolehlivě chrání před tvorbou nepříjemného zápachu. Obsahuje Aloe vera a lékořici, které pokožku zklidňují a hydratují.
 
Citrusový deodorant pečuje o citlivou pokožku podpaží a zároveň eliminuje vznik tělesného zápachu díky obsahu éterických olejů. 
Novinka
 
Deodorant ve spreji na bázi krystalu kamence má přirozené adstringentní a antibakteriální účinky. Voní jako mořský vánek s dotekem čerstvého kokosu, melounu a citrusů. Vhodný pro ženy i muže.
 
Šalvějový deodorant pečuje o citlivou pokožku podpaží a zároveň eliminuje vznik tělesného zápachu díky obsahu olejů ze šalvěje a tea tree. Balení s mechanickým rozprašovačem lze opakovaně doplňovat.
 
Deodorant s lehkou příjemnou vůní s praktickým sprejovým aplikátorem se snadno používá a ochrání vás během dne před vznikem tělesného pachu i nadměrným pocením.