MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Semi-přírodní barvy na vlasy

Semi-přírodní barvy mají složení podobné klasickým konvenčním barvám, ale obsahují pouze nezbytné množství chemických látek, které je nutné k otevření vlasu a fixaci pigmentu. Obsahují velké množství rostlinných regeneračních látek a jsou daleko jemnější a šetrnější než klasické barvy. Jsou možným řešením při alergii na běžné barvy na vlasy. Spolehlivě obarví šediny a zesvětlí i o několik odstínů.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Barva
Složení
Cena
-
Sleva 25 %
269 Kč   202 Kč
Krémový přeliv na vlasy Čokoládová s jemnou konzistencí dodá vlasům nádherný odstín hnědé s okouzlujícími odlesky. Díky pečujícím ingrediencím nepoškozuje vlasy a naopak je vyživuje a posiluje.
Sleva 25 %
269 Kč   202 Kč
Krémový přeliv Černá s jemnou konzistencí dodá vlasům nádherný odstín havraní černi s okouzlujícími odlesky. Díky pečujícím ingrediencím nepoškozuje vlasy a naopak je vyživuje a posiluje.
Sleva 25 %
309 Kč   232 Kč
Dlouhotrvající barva na vlasy Třpytivě bronzová oživí vaši přirozenou barvu vlasů výrazným hnědým odstínem s okouzlujícími bronzovými odlesky. Bronzové tóny rozzáří vaši tvář a dodají vám svěží vzhled.
Sleva 25 %
309 Kč   232 Kč
Krémová dlouhotrvající barva na vlasy ve studeném tmavě hnědém odstínu dodá vašim vlasům jednolitý odstín s okouzlujícími zářivými odlesky. Pečující složky hydratují a vyživují vlasové vlákno.
Sleva 25 %
269 Kč   202 Kč
Krémový přeliv na vlasy v úchvatné oříškové barvě ve středně hnědém odstínu s teplými i studenými odlesky vám dodá přirozený půvab. Nevysušuje vlasy a díky kvalitnímu složení se vymývá rovnoměrně.
309 Kč
Barva na vlasy v krásném teple hnědém oříškovém odstínu. Perfektně kryje šedivé vlasy a vydrží zářivá šest až osm týdnů. Složení na bázi rostlinných výtažků vlasy viditelně vyživuje a posiluje.
Sleva 25 %
299 Kč   224 Kč
Krémová barva na vlasy určená přímo pro muže vám zaručí dokonalý barevný výsledek. Přirozená tmavě blond barva perfektně kryje šediny a její použití je díky velmi krátké době působení opravdu snadné.
Sleva 25 %
309 Kč   232 Kč
Dlouhotrvající barva na vlasy Indiánské léto oživí vaši přirozenou barvu vlasů krásným hnědým odstínem s okouzlujícími měděnými odlesky. Barva rozzáří vaši tvář a podtrhne přirozenou krásu.
Sleva 25 %
309 Kč   232 Kč
Dlouhotrvající barva na vlasy Mocca hnědá oživí vaši přirozenou barvu vlasů krásným hnědým odstínem s okouzlujícími mocca odlesky. Barva rozzáří vaši tvář a podtrhne přirozenou krásu.
Sleva 25 %
269 Kč   202 Kč
Krémový přeliv Tmavě hnědá dodá vlasům nádherný odstín tmavě hnědé s okouzlujícími odlesky. Díky pečujícím ingrediencím nepoškozuje vlasy a naopak je vyživuje a posiluje.
Sleva 25 %
269 Kč   202 Kč
Krémový přeliv na vlasy Hnědá s jemnou konzistencí dodá vlasům nádherný hnědý odstín s okouzlujícími odlesky. Díky pečujícím ingrediencím nepoškozuje vlasy a naopak je vyživuje a posiluje.
Sleva 25 %
309 Kč   232 Kč
Dlouhotrvající barva na vlasy Oříšková oživí vaši přirozenou barvu vlasů výrazným oříškovým odstínem s okouzlujícími odlesky. Oříškové tóny rozzáří vaši tvář a dodají vám hřejivý a svěží vzhled.
Sleva 25 %
309 Kč   232 Kč
Dlouhotrvající barva na vlasy s množstvím přírodních složek dodá vašim vlasům magický odstín havraní černi. Výtažek ze slunečnicových semínek chrání strukturu vlasů a dodává jim oslnivý lesk.
Sleva 25 %
309 Kč   232 Kč
Dlouhotrvající barva na vlasy Sytá hnědá oživí přirozenou barvu vlasů výrazným hnědým odstínem s okouzlujícími odlesky. Čokoládově hnědé tóny rozzáří vaši tvář a dodají vám svěží vzhled.
Sleva 25 %
309 Kč   232 Kč
Dlouhotrvající barva na vlasy Tmavě hnědá oživí vaši přirozenou barvu vlasů výrazným tmavě hnědým odstínem s okouzlujícími odlesky. Barva rozzáří vaši tvář a podtrhne vaši přirozenou krásu.
Sleva 25 %
309 Kč   232 Kč
Barva na vlasy měděná blond rozzáří vaši tvář a podtrhne vaši přirozenou krásu. Barva zaručí perfektní dlouhodobý výsledek s ochranou proti vymývání a přináší krásné intenzivní barvy a okouzlující lesk.